Klub Malucha dla mam i dzieci – wtorek 24 kwietnia

Klub Malucha dla mam i dzieci – wtorek 24 kwietnia

Klub Malucha skierowany jest dla wszystkich mam z dziećmi od 0 do 3 lat. Spotkania odbywać się będą co dwa tygodnie we wtorki, od godziny 9:30 do 11:00.

Skąd pomysł na klub? Z braku alternatyw na ciekawe spędzenie czasu z dzieckiem. W dużych miastach możliwości jest wiele, niestety w małych miejscowościach opcji dla mam i maluchów brakuje. Grupa mam postanowiła to zmienić.

Chcemy dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym – stąd np. zabawy z angielskim czy zabawy umuzykalniające, ale też doświadczeniem nabytym w domu bawiąc się z dziećmi.

Klub Malucha jest też rozwinięciem Klubów Dla Dzieci organizowanych w MDKu, które skierowane są głównie dla dzieci starszych, od 3-12 roku życia.

Jak wygląda Klub Malucha?

Pierwsza część spotkania to program umuzykalniający, zabawy ruchowe oraz sensoryczne. Będziemy rozwijać motorykę małą i dużą, śpiewać i tańczyć. Nie zabraknie rymowanek i wierszyków w języku polskim, ale i znajdzie się też coś po angielsku. Będziemy poznawać otaczający nas świat – a przede wszystkim dobrze się bawić z naszymi maluchami!

Druga część klubu to czas, żeby napić się dobrej kawy, porozmawiać z innymi mami, podzielić się swoim doświadczeniem, podczas gdy nasze dzieci będą mogły poznać lepiej swoich rówieśników.

Terminy najbliższych spotkań to 24 kwietnia, 15 maja, 29 maja. Kolejne terminy znajdziesz na profilu facebookowym: www.facebook.com/KlubMaluchaOlesno oraz na instagramie: www.instagram.com/klubmaluchaolesno

Uczestnictwo w klubie jest darmowe. Klub odbywa się w Inkubatorze Przedsiębiorczości na parterze – ul. Dworcowa 10a w sali na parterze.

Zapraszamy do obserwowania inicjatywy na Facebooku oraz Instagramie @klubMaluchOlesno oraz dołączenia do grupy facebookowej Klub Malucha w Oleśnie.

Organizatorem Klubu są mamy z Kościoła Kanaan w Oleśnie.

klub_malucha


*- Informacja i zdjęcia: Kluby dla dzieci.

Artykuł sponsorowany.

Podziel się