Kasetony reklamowe, które wyróżnią Twoją firmę na rynku.

Kasetony reklamowe, które wyróżnią Twoją firmę na rynku.

Kasetony to jedna z form reklamy, które jest niezwykle popularna w handlu oraz usługach. Dlaczego jeszcze warto się nią zainteresować?

Czym są kasetony reklamowe?

Dzięki kasetonom reklamowym zyskujesz świetny nośnik informacyjny, który może prezentować logotyp i tym samym wpływać na identyfikacje wizualną marki. W większości przypadków takie kasetony są w kształcie prostopadłościanu, na którym mieści się logo firmy. Kasetony reklamowe wykonuje się z różnych materiałów, w tym z plexi, profili aluminiowych, czy giętego dibondu. Konkretny rodzaj kasetonu możesz dobrać indywidualnie do potrzeb swojej firmy: począwszy od jego wielkości, poprzez materiał, a skończywszy na kolorze.

Kasetony mogą mieć dowolną kolorystykę. Do tego dużą popularnością cieszy się unikalny efekt umieszczania na kasetonach wypukłych liter, czy ich podświetlanie. To drugie sprawia, że kasetony reklamowe są widoczne także w nocy, co zapewnia skuteczną reklamę Twojego sklepu, czy firmy – 24 godziny na dobę. Poleca się zastosowanie świateł LED do podświetlenia kasetonów – to rozwiązanie jest nie tylko efektowne, ale i tanie. Tym samym zyskujesz wyjątkowy efekt niewielkim kosztem.

Dlaczego warto wybrać kasetony reklamowe? 

Kasetony reklamowe to świetny sposób na reklamę Twojej firmy. Nie są one rozwiązaniem bardzo kosztownym, a zapewniającym dużą skuteczność reklamową. Firma jest znacznie widoczniejsza, a przechodnie szybciej zapamiętują jej identyfikację wizualną. Dzięki umieszczeniu kasetonu reklamowego, Twoi potencjalni klienci zapamiętują lokalizację sklepu, firmy, czy punktu usługowego i w razie potrzeby chętniej się do niego skierują.

Jeśli jesteś zainteresowany taką formą reklamy, to wybierz http://www.neoplex.pl – ten producent kasetonów reklamowych będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Kasetony reklamowe Neoplex wykonane są w 100% w Polsce. Co więcej, kasetony reklamowe Śląsk, to także szeroki wybór możliwości cechujących się wysoką jakością wydruku oraz zaprojektowaniem grafiki na kaseton reklamowy od A do Z. Tym samym bardzo często wraz z kasetonem reklamowym zyskujesz pełną identyfikację wizualną swojej firmy.

Prowadząc firmę warto wybrać kilka najlepszych sposobów reklamy, w zależności od branży, w której działasz. W przypadku sklepów, lokali usługowych, czy firm przyjmujących klientów, wybór kasetonów reklamowych będzie strzałem w dziesiątkę!


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się