Doktorvolt zaprasza na międzynarodowe targi

Doktorvolt zaprasza na międzynarodowe targi

Firma Doktorvolt z Malichowa zaprasza na 31 Międzynarodowe Energetyczne Targi ENERGETAB 2018, które odbędą się w dniach 11-13 września 2018 roku w Bielsku Białej.

Jest to największy event branży elektrycznej w Polsce, który przyciąga wystawców nie tylko z kraju, ale również z całej Europy. Targi są znakomitą okazją, aby zapoznać się ze świeżymi nowinkami technicznymi z dziedziny elektryki i energetyki, dla wystawców natomiast stanowią szansę prezentacji sztandarowych produktów.

– Jako firma Doktorvolt również uczestniczymy w evencie. Nasze stoisko zostało specjalnie zaprojektowane i starannie przygotowane dla potrzeb i zainteresowań potencjalnych klientów. Przewidujemy zwiększenie rozpoznawalności marki i nawiązanie nowych, owocnych kontaktów. Wspólnie z nami na stoisku pojawią się główni partnerzy handlowi firmy – słowacki SEZ Krompachy oraz Marlanvil z Włoch – mówią przedstawiciele firmy.

wp_20180727_07_56_25_proSEZ Krompachy, jako producent aparatury nisko i wysokonapięciowej, istnieje na rynku już od 70 lat. W ofercie znajdziemy wyłączniki nadprądowe do 125A, ochronniki antyprzepięciowe, łączniki krzywkowe i inny osprzęt elektrotechniczny. Cały szereg produktów został wyróżniony certyfikatem VDE, świadczącym o poziomie jakości i bezpieczeństwa zgodnym z europejskimi standardami. SEZ Krompachy eksportuje swoje artykuły do ponad trzydziestu krajów. Warto wspomnieć, że aparatura produkowana w Słowacji stanowi komponent uznanych na zachodzie Europy rozdzielnic firmy Doktorvolt.

Marlanvil, włoski producent osprzętu montażowego, oświetlenia oraz innych produktów z branży elektroinstalacyjnej, stanowi markę uznaną w całej Europie za jakość i innowacyjność. Wyroby włoskiej firmy stanowią bazę rozdzielnic Doktorvolt. Artykuły posiadają europejskie atesty jakości, a składniki używane w procesie produkcji są odporne na działanie promieni UV.

Firma Doktorvolt stawia na jakość oraz ciągłą ekspansję rynkową. Oferta, którą będziemy chcieli Państwu zaprezentować na targach będzie skierowana do szerokiego grona klientów.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się