Doktorvolt z Malichowa podnosi jakość – kolejne wyróżnienie

Doktorvolt z Malichowa podnosi jakość – kolejne wyróżnienie

W dniu 28 września w Państwowej Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Opolu odbyła się gala XV edycji konkursu Opolskiej Nagrody Jakości. W wydarzeniu wzięli udział czołowi przedstawiciele władz lokalnych, diecezji opolskiej oraz przedsiębiorców w regionie. Całość została zwieńczona koncertem Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Leśnicy i kameralnym bankietem.

Konkurs polegał na wypełnieniu przez uczestniczące w nim firmy zgłoszenia składającego się z dziewięciu rozbudowanych modułów. Cały proces polegał na dogłębnej analizie stylu zarządzania każdym aspektem funkcjonowania przedsiębiorstwa. Patronem konkursu była Opolska Izba Gospodarcza.

nagrodySpecjalnie wydzielona kapituła sprawdzała zgłoszenia pod kątem zgodności z krajowymi i europejskimi standardami jakości. Jej członkami byli doświadczeni eksperci w dziedzinie przedsiębiorczości i zarządzania, przedstawiciele władz samorządowych oraz pracownicy naukowi czołowych uczelni w regionie. Poza naradami kapituły, w każdej firmie, która zgłosiła się do konkursu, wyznaczeni specjaliści przeprowadzili z jej ramienia dokładny audyt.

Prace kapituły zostały zwieńczone wyznaczeniem laureatów konkursu, którzy mogą się następnie ubiegać o zwycięstwo na krajowym szczeblu – Polską Nagrodę Jakości.

Firma Doktorvolt otrzymała wyróżnienie za swoją pracę nad wprowadzaniem najwyższych standardów w dziedzinie jakości zarządzania i świadczonych usług. Jest to szczególna nagroda dla młodego przedsiębiorstwa, które funkcjonuje zaledwie od pięciu lat na polskim rynku.

Właściciel firmy przykłada dużą wagę do nowoczesnych systemów zarządzania. Na przestrzeni roku w przedsiębiorstwie wdrożono szereg modernizacji, mających na celu uporządkowanie i sprawne zarządzanie procesami w firmie. Powiększono również powierzchnię logistyczną poprzez budowę nowego magazynu i hali namiotowej, służącej jako miejsce składowania materiałów. Usprawniono cykl produkcyjny, zyskując przy tym optymalizację wydajności do nakładu pracy. Całokształt działań został objęty specjalnie zaprojektowanym systemem kontroli jakości. Dzięki temu, produkty Doktorvolt spełniają normy dotyczące bezpieczeństwa i potrafią sprostać najwyższym wymaganiom naszych klientów.

Firma zamierza dalej dążyć do rozwoju w dziedzinie jakości. Wyróżnienie to jest wyjątkowym zaszczytem i mobilizacją do dalszego działania na rzecz spełnienia najwyższych standardów. Wierzymy, że w naszym regionie mogą funkcjonować firmy mające potencjał do konkurencji zarówno na szczeblu krajowym, jak i europejskim.

wp_20180928_19_14_00_pro

 


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się