Lenovo – laptopy dla każdego!

Lenovo – laptopy dla każdego!

Decydując się na zakup nowego laptopa, w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na jego parametry. To one decydują o finalnym przeznaczeniu sprzętu. Wśród wszystkich producentów komputerów przenośnych z pewnością wyróżnia się Lenovo. Chińskie przedsiębiorstwo jest aktualnym liderem w dziedzinie laptopów dla użytkowników indywidualnych oraz biznesowych

Laptopy poleasingowe – sposób na oszczędność

Laptopy poleasingowe Lenovo  cieszą się dużą popularnością ze względu na ich ogromną uniwersalność. Wybierając komputer przenośny tej marki możemy mieć pewność, że zaspokoimy swoje oczekiwania, bez względu na to, czy potrzebujemy laptopa do filmów, gier czy podstawowej pracy biurowej. Co więcej, decydując się na wybór poleasingowego sprzętu, otrzymujemy możliwość nabycia wydajnych komputerów klasy biznesowej w bardzo atrakcyjnej cenie.
ThinkPad, czyli klasa biznesowa

Od 2005 roku Lenovo jest producentem laptopów serii ThinkPad, która jest najpopularniejszym segmentem sprzętu w klasie biznesowej na świecie. W skład linii wchodzą przede wszystkim mobilne stacje robocze wykorzystywane w dużych korporacjach lub nawet w małych biurach. ThinPad oferuje również najprostsze modele do użytku domowego oraz notebooki z dotykowymi ekranami. Co ciekawe, początkowo seria była wizytówką koncernu informatycznego IBM.
Jedno urządzenie – wiele możliwości
Główną ideą powstania serii YOGA było zoptymalizowanie urządzeń marki Lenovo pod kątem uzyskania jak największej ilości zastosowań. Dzięki zamontowaniu zawiasów 360 stopni producent daje możliwość pracy na 4 sposoby: jako laptop, tablet, namiot lub podstawka. Oprócz wielozadaniowości ogromną cechą serii YOGA jest mobilność. To laptopy głównie w rozmiarach od 11 do 15 cali z wysoką rozdzielczością sięgającą nawet do 4K. Idealnie nadają się jako sprzęt podróżny lub urządzenie dla ucznia bądź studenta, którym zależy na poręcznym i praktycznym laptopie.
Dotarcie do większego grona odbiorców
Ideapad to najbardziej rozpoznawalna seria urządzeń przenośnych produkowana przez chińskiego giganta. Wybór tego segmentu laptopów Lenovo daje możliwość dostosowania sprzętu pod swoje wymagania. W skład serii wchodzą modele oferujące bezproblemowe surfowanie po internecie lub redagowanie tekstów (Lenovo 100), jak i bardzo wydajne komputery, które idealnie nadają się do gier komputerowych, obsługi zaawansowanych programów graficznych bądź edytorskich (Lenovo Y900). Ideapad oferuje również urządzenia 2 w 1, łączące w sobie zalety laptopa i tabletu.

Bardzo szeroka oferta chińskiego przedsiębiorstwa Lenovo pozwala na wybranie laptopa idealnie dopasowanego pod wymagania przyszłego użytkownika. Każdy z potencjalnych klientów przeglądając serię ThinkPad, YOGA lub Ideapad znajdzie sprzęt, który zaspokoi jego oczekiwania. Lenovo słynie z innowacyjnych technologii produkowania sprzętu elektronicznego, a oprócz stacji roboczych, oferta korporacji obejmuje również komputery stacjonarne, pamięci masowe, a także produkty mobilne, takie jak smartfony lub tablety.


*artykuł sponsorowany

Podziel się