Blix: bezkonkurencyjna aplikacja zakupowa

Blix: bezkonkurencyjna aplikacja zakupowa

Polacy coraz częściej korzystają z aplikacji mobilnych, które pomagają im w załatwianiu rutynowych czynności.

Na przykład, bardzo popularne stało się korzystanie z aplikacji zakupowych. Codzienne robienie zakupów może okazać się o wiele prostsze i oszczędniejsze, jeśli rozważnie dobierze się aplikację mobilną z tej dziedziny. Najpopularniejsza w Polsce aplikacja z gazetkami reklamowymi wiodących marketów, czyli Blix jest z pewnością tą apką na jaką warto zwrócić uwagę.

Zalety aplikacji Blix                        

Aktualnie, ilość aktywnych miesięcznie użytkowników Blixa, mobilnego agregata gazetek promocyjnych przekroczyła 1 000 000. Właściciel aplikacji, poznański startup Qpony.pl dowiódł tym samym, że świetnie orientuje się, co jest atrakcyjne dla konsumentów. Darmowa aplikacja zapewniająca dostęp do gazetek i promocji z najważniejszych sklepów jest sporym udogodnieniem dla osób regularnie robiących zakupy w marketach. Za pomocą Blixa można sporo oszczędzić, i co najważniejsze – dostęp do wiedzy jest bezpłatny. Każdego dnia, o dowolnej porze można sprawdzić, co ma do zaoferowania konkretny market, a także jakie są promocje w poszczególnych sklepach. Powiadomienia o ofertach pozwalają być na bieżąco. Wyszukiwanie produktów jest łatwe, a do tego uzyskuje się szeroki wybór sklepów. Mało tego, jeśli korzysta się z aplikacji dłużej to można zauważyć, że jest w niej możliwa personalizacja ofert (opcja: Moje ulubione sklepy). Wszystkie te możliwości dostępne są w jednym miejscu, wystarczy posiadać telefon komórkowy. Równie ważne jest to, że nie trzeba więcej gromadzić zbytecznej makulatury, czyli papierowych gazetek reklamowych.

Funkcjonalność Blixa

Najpopularniejsze sklepy, których  gazetki można znaleźć w Blix to: Aldi, Biedronka, Castorama, KiK, Lidl, Netto, OBI, czy Pepco. To te sklepy, w których Polacy robią zakupy najczęściej. To poświadcza dużą praktyczność Blixa.

Aplikacja blix.pl jest funkcjonalna. Wbudowana w jej projekt wyszukiwarka promocji szybko pozwala zorientować się, co aktualnie znajduje się w sklepach w atrakcyjnej cenie i porównać, w jakim sklepie zrobienie zakupów będzie opłacalne. Kolejną, użyteczną funkcją jest możliwość dodawania sklepów do ulubionych wraz z otrzymywaniem powiadomień o nowych gazetkach. Wbudowana lista zakupowa jest kolejnym udogodnieniem wspomnianej aplikacji.

Blix coraz bardziej poszerza zakres opcji i spodziewać można się kolejnych ulepszeń dla użytkowników mobilnych. To aplikacja mobilna dla osób świadomych tego, jak ważne są rozsądne zakupy.


*- Materiał partnera.

Podziel się