Doktorvolt rozwija się w tempie Gazeli Biznesu

Doktorvolt rozwija się w tempie Gazeli Biznesu

Firma Doktorvolt z Malichowa pod Dobrodzieniem, specjalizująca się w produkcji rozdzielnic budowlanych i przedłużaczy, uzyskała wyróżnienie w konkursie „Gazele Biznesu 2018″.

To wyjątkowa nagroda dla rozwijającego się przedsiębiorstwa. Na sukces złożyła się ciężka praca, przywiązanie do jakości oraz innowacyjność. Na przestrzeni lat 2016-2018 firma odnotowała firma odnotowała wzrost przychodów o 166.07%. Wszystkie informacje można znaleźć w rankingach na oficjalnej stronie konkursu.

Cała idea „Gazeli Biznesu” opiera się na analizowaniu rozwoju przedsiębiorstw w sektorze MŚP. Aby firma mogła przejść etap kwalifikacji, musi odnotować stały wzrost przychodów i zatrudnienia na przestrzeni trzech ostatnich lat. Szczegółowo wypełniony formularz dotyczący wyników finansowych trafia do weryfikacji. Podobne zestawienia firm są tworzone również w innych państwach Europy.

Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie firm stabilnych pod względem finansowych, zarządzanych w sposób uczciwy oraz dążących do nieustannego rozwoju. Tytuł „Gazeli Biznesu” to wyjątkowa rekomendacja, która przekłada się na kontakty przedsiębiorstwa ze swoimi kontrahentami, nadaje prestiżu, dobrej reputacji oraz wiarygodności.

Firma Doktorvolt zamierza utrzymać tendencje wzrostowe, które doprowadziły do uzyskania tego wyróżnienia. Na rok 2019 zamierzone są działania mające na celu ekspansję na rynku oraz stabilizację cenową. Wewnątrz firmy nieustannie wprowadzane są rozwiązania mające usprawnić proces produkcyjny i efektywność sprzedaży.

W ubiegłym roku wyprodukowano ponad 15 tysięcy sztuk rozdzielnic budowlanych, a tempo sprzedaży na początku nowego roku nie prognozuje zahamowania czy spadku owej tendencji.

Nadchodzący czas będzie pracowity, ale również owocny. Cała firma spogląda w przyszłość przepełniona optymizmem oraz innowacyjnymi pomysłami.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się