• Home »
  • Informacje »
  • Urodziny kilkulatka – jak wziąć przyjęcie na barki i uszczęśliwić brzdąca?

Urodziny kilkulatka – jak wziąć przyjęcie na barki i uszczęśliwić brzdąca?

Urodziny kilkulatka – jak wziąć przyjęcie na barki i uszczęśliwić brzdąca?

Urodziny dziecka to dla rodziców wyzwanie organizacyjne. Jest wiele sposobów na zorganizowanie urodzinowego party, wybór należy do nas.

Zorganizowanie urodzin i dobór idealnych gadżetów, gdy nasza pociecha jest już prawie dorosła nie sprawia zazwyczaj kłopotu. Wtedy samo przyjęcie nie różni się zbytnio od tego dla dorosłych. Sprawa ma się nieco inaczej, gdy mamy w zakresie naszych obowiązków zorganizowanie przyjęcia dla kilkulatka. Dzieci nie są w tej sytuacji tak samodzielne i trudno zapewnić im takie atrakcje, o których będziemy mieli pewność, że przypadną do gustu. Warto jednak spróbować i skorzystać z kreatywnych pomysłów na gadżety, które tylko czekają pod ręką.

Urodziny kilkulatka – Gadżety dla imprezę, które uszczęśliwią każdego brzdąca

Celem numer jeden, który powinien przyświecać nam przy organizacji urodzin dla kilkulatka i doboru gadżetów jest pozytywne zaskoczenie. Dzieci najbardziej lubią momenty, w których poznają coś nowego. Uśmiechają się, gdy dotykają niespotkanej wcześniej zabawki, widzą coś niestandardowego i śmiesznego lub ktoś zrobił w ich towarzystwie minę, której wcześniej nie widziały. To daje do myślenia także przy doborze gadżetów na imprezę.

Słomki w różnych kształtach – Pijąc soki podczas imprezy urodzinowej dzieci zazwyczaj skupiają się na jednej czynności. Co jednak, gdybyśmy chcieli urozmaicić im ten czas i dodać nieco uśmiechu? Zapewnijmy słomki do picia z odmiennymi wzorami o wyjątkowych kształtach. Wtedy dzieci będą mogły wymieniać się spostrzeżeniami, a także bawić się pijąc sok, wodę lub inny napój znajdujący się w kubku.

Niecodzienne i duże balony – Podczas urodzin wrażenie zrobią z pewnością balony o ponadprzeciętnych rozmiarach. Często spotkamy się z sytuacją, gdy będziemy mogli zaopatrzyć przyjęcie w balony, które są większe od samego jubilata! To dopiero byłby dla niego szok i zabawa. Rynek przepełniają takie balony jak liczby, gwiazdki i inne, dzięki czemu nie będziemy narzekać na brak pomysłów dopasowanych do charakteru brzdąca.

Fotobudka – Jeżeli w pobliżu w pomieszczeniu, w którym organizujemy wspomniane urodziny dla dzieci będą inni dorośli, fotobudka może okazać się świetnym pomysłem. Tego rodzaju gadżet na imprezę sprawia, że dzieci nie nudzą się, a w dodatku zapewniają sobie wspomnienia na przyszłość w postaci zrobionych kolejnych zdjęć. To jedna z rozrywek, którą zainteresują się prawdopodobnie nawet dorośli i skorzystają z oferowanych przez nią możliwości.

Wybuchowa Niespodzianka – A gdyby tak połączyć wszystko, co lubią maluchy w jednym gadżecie na imprezę? To możliwe. Wybuchowa Niespodzianka to chyba najlepsze gadżety na imprezę dla dzieci. To produkt, który wystrzela z siebie kreatywne gadżety dla dzieci takie jak czapki, okularki, maski, kulki, serpentyny i inne. Robi to w widowiskowy, a jednocześnie bezpieczny sposób dbając o wszystkich obecnych dookoła. Jednocześnie nie zostawia żadnych śladów, co wyklucza konieczność ewentualnego sprzątania. Strzał, śmiech i dobra zabawa to jedyne, czego możemy się po niej spodziewać.

Teraz organizacja imprezy urodzinowej z odpowiednio dopasowanymi gadżetami dla kilkulatka nie powinno stanowić problemu. Pamiętajmy, że jeszcze bardziej zaangażujemy nasze pociechy zapraszając je do przygotowań. Więcej na temat organizacji urodzinowego przyjecia przeczytasz na blogu – http://wybuchowaniespodzianka.pl/urodziny-dla-dziecka-organizacja,b3.html

cake-1724924_640


*- Artykuł sponsorowany.

 

Podziel się