Doktorvolt na targach w Expo Silesia

Doktorvolt na targach w Expo Silesia

W dniach 22-24 marca w hali Expo Silesia odbyła się 12. edycja Targów SIBEX Nowoczesny Dom i Ogród. W ramach zeszłorocznej edycji w wydarzeniu wzięło udział blisko 150 wystawców i 8000 odwiedzających.

Tegoroczny event cieszył się nie mniejszym powodzeniem. Wydarzenie skupia osoby związane z budownictwem i projektowaniem wnętrz.

Firma Doktorvolt z Malichowa miała przyjemność zaprezentować swoje stoisko w czasie trwania targów. Powierzchnia została zaprojektowana i skonstruowana przez firmę EXPOSTAGE z Dobrodzienia. Niezwykle estetyczna konstrukcja prezentowała najbardziej popularne produkty firmy Doktorvolt oraz nowości w asortymencie. Ważną częścią było przedstawienie nowych serii rozdzielnic budowlanych wyposażonych w złącza pneumatyczne i hydrauliczne, do szerokiego zastosowania w przemyśle, warsztatach itp.

Stoisko firmowe i nowe produkty cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Targi branżowe to idealna okazja do nawiązania nowych znajomości, które w przyszłości mogą zaowocować dobrą współpracą. Rozwój, poszerzanie bazy klientów i umacnianie pozycji rynkowej to czynniki determinujące przetrwanie i sukces każdego przedsiębiorstwa.

Doktorvolt w najbliższej przyszłości planuje dalsze działania związane z rozszerzeniem asortymentu. Ciekawymi rozwiązaniami są rozdzielnice dedykowane do instalacji fotowoltaicznych oraz w gumowych obudowach (wodoodporne). Firma będzie również obecna na targach w Hanowerze w dniach 1-5 kwietnia.

Podziel się