4 miejsce w Polsce biegaczek z oleskiego “Ekonomika”!

4 miejsce w Polsce biegaczek z oleskiego “Ekonomika”!

Reprezentacja dziewcząt z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Oleśnie zajęła 4 miejsce w Ogólnopolskich Drużynowo-Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych i Ponadgimnazjalnych, które odbyły się 26 kwietnia w miejscowości Kamion (województwo mazowieckie).

Drużyna dziewcząt z ZSEiO w Oleśnie po zdobyciu I miejsca w etapie wojewódzkim reprezentowała województwo opolskie w składzie: Wiktoria Osyra, Sara Czubaj, Karolina Respondek i Kasia Zaklińska.

W indywidualnej klasyfikacji Wiktoria Osyra zdobyła 6 miejsce w kraju!

Po podsumowaniu punktów uzyskanych za kolejne miejsca zawodników z każdej drużyny, zespół z oleskiego “Ekonomika” zdobył 4 miejsce w Polsce! To efekt intensywnych treningów pod okiem trenera Damiana Sowy.

Niestety, na zawody nie mogły jechać dziewczęta z klas maturalnych, ponieważ w dniu zawodów miały uroczyste zakończenie roku szkolnego.

To były bardzo udane zawody dla uczennic oleskich szkół, bo w tym samym dniu w miejscowości Kamion o Oleśnie usłyszeli za sprawą uczennic PSP nr 1 Oleśnie, które zajęły w swojej kategorii 1 miejsce, o czym pisaliśmy tutaj:

Oleskie “Złotka” najlepsze w Polsce!

Podziel się