Chcemy rozwijać nasz portal, a Wy możecie nam w tym pomóc!

Chcemy rozwijać nasz portal, a Wy możecie nam w tym pomóc!

Po sześciu latach intensywnych działań w powiecie oleskim, postanowiliśmy, aby nasi czytelnicy mieli wyraźny wpływ na to, jak kształtować się będzie nasz portal. 

Udostępniliśmy możliwość wpłacania co miesięcznych kwot na działanie naszego portalu. Od teraz możesz zostać naszym Patronem, dzięki stronie Patronite.pl!

Kliknij tutaj – https://patronite.pl/ool24

Przez sześć lat funkcjonowania portalu napisaliśmy kilkaset artykułów krótszych i dłuższych, zrobiliśmy kilka tysięcy zdjęć, opublikowaliśmy ponad trzy tysiące postów!

Drogami powiatu oleskiego przejechaliśmy kilka tysięcy kilometrów, odpowiedzieliśmy na kilkaset maili i telefonów.

Poznaliśmy mnóstwo interesujących ludzi i ich historii. Współpracujemy z wieloma instytucjami, szkołami i firmami.

Opisywaliśmy historie związane z powiatem oleskim, Wasze sukcesy i osiągnięcia. Zapowiadaliśmy interesujące wydarzenia, robiliśmy relacje z imprez wszelakich w powiecie oleskim. Codziennie dostajemy nowe informacje, które przekazujemy dalej.

Jesteśmy niezależni. W żaden sposób nie jesteśmy umocowani politycznie, nie stoi za nami żadna duża firma czy instytucja. Zakładając portal, chcieliśmy po prostu stworzyć coś fajnego, a przy okazji pokazać, że życie w małych miasteczkach również może być ciekawe.

Chcielibyśmy funkcjonować nadal jak najlepiej, a do tego potrzebne są pieniądze na rozwój. Funkcjonowanie portalu traktujemy zawodowo, dlatego, aby portal mógł funkcjonować, musi generować stałe koszty, takie jak opłacenie ZUS-u, czynszu za lokal, opłaty za paliwo, księgowość czy zakup sprzętu (komputer, aparat fotograficzny, dyktafon itd) oraz koszty utrzymania samej strony internetowej (hosting, domena).

Często przedstawiając się, używamy zwrotu, że nasz portal to taka “gazeta lokalna w Internecie”. Proszę więc potraktować tę możliwość Waszego wsparcia jako comiesięczne symboliczne opłacanie prenumeraty naszego portalu. Wpłacać można 5, 10 lub 20 złotych miesięcznie. Przyznacie, że nie są to zbyt wygórowane kwoty jak na prenumeratę gazety codziennej?

Jeśli więc drogi Czytelniku, często nas odwiedzasz, a może masz ustawioną naszą stronę jako stronę startową (wiemy, że są tacy) i po prostu podoba Ci się to, co robimy, wesprzyj naszą działalność. Uwierzcie, każda wpłata doda nam wiatru w żagle oraz pozwoli na dalszy rozwój portalu.

Z góry dziękujemy!

Wesprzeć nas można za pomocą strony Patronite.pl Można się tam w prosty sposób zarejestrować i za pomocą przelewu zostać naszym Patronem – kliknij link: https://patronite.pl/ool24

Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, w jaki sposób można nas wesprzeć oraz w jaki sposób działa strona Patronite.pl piszcie: redakcja@ool24.pl

Damian Pietruska

Podziel się