Zmarnowane setki

Zmarnowane setki

W 7. kolejce opolskiej IV ligi OKS Olesno przegrał na wyjeździe z MKS-em Gogolin 1-2. To już trzecia porażka z rzędu oleskich piłkarzy.

Oleśnianie kiepsko rozpoczęli mecz w Gogolinie. Minęło dwanaście minut, a już przegrywali 0-2.

– Bramki padał po naszych prostych błędach w defensywie – relacjonuje Krzysztof Meryk, trener OKS-u. – W pierwszej połowie tego meczu graliśmy słabo.

Gra OKS-u uległa poprawie po przerwie, ale zawiodła skuteczność.

– Mieliśmy kilka stuprocentowych okazji do zdobycia bramki. Druga połowa toczyła się już pod nasze dyktando – ocenia Krzysztof Meryk.

Okazje do zdobycia bramki mieli między innymi Tomasz Kubacki, Mateusz Jeziorowski, Andrzej Krzymiński, Kamil Jasina czy Michał Konieczny. Wszyscy jednak mieli tego dnia źle nastawione celowniki.

Gościom nie udało się odwrócić losów spotkania. Honorową bramkę w końcówce meczu zdobył Mateusz Jeziorowski, który w tym sezonie jest jednym z najlepszych zawodników OKS-u. To już jego czwarte ligowe trafienie w tym sezonie.

– Musimy się wziąć w garść i wyciągnąć wnioski. Jeśli poprawimy grę w defensywie i skuteczność w ataku, lepsze wyniki z pewnością się pojawią – ocenia szkoleniowiec.

Damian Pietruska

7 kolejka IV ligi, 21.09.2019

iv_7

MKS Gogolin – OKS Olesno 2-1 (2-0)

1-0 Sebastian Wacław – 9., 2-0 Sebastian Wacław – 12., 2-1 Mateusz Jeziorowski – 88.

OKS: Dawid Sładek – Tomasz Kubacki, Andrzej Krzymiński (67. Adrian Jaroń), Kevin Ficek (żk), Dominik Flak (żk), Mateusz Jeziorowski (żk), Patryk Baros (żk), Adam Huć, Michał Konieczny (60. Wojciech Hober), Thomas Skowronek (żk), Kamil Jasina. Trener Krzysztof Meryk.

Podziel się