Anielska Osada – pod tatrzańskim niebem

Anielska Osada – pod tatrzańskim niebem

Jedną z najbardziej cenionych przez miłośników Tatr miejscowością jest Białka Tatrzańska. Na czym polega ewenement tej niewielkiej miejscowości, wciąż posiadającej statut wsi? Oprócz możliwości podziwiania tatrzańskich krajobrazów i bliskości szlaków turystycznych, Białka posiada i inne zalety.

Należą do nich bogata infrastruktura turystyczna – wysokiej klasy ośrodki narciarskie, baseny termalne, możliwość uprawiania sportów ekstremalnych – jak kajakarstwo górskie i paralotniarstwo oraz inne atrakcje, w tym skierowane do dzieci. Wszystko to sprawia, że Białka Tatrzańska jest idealnym miejscem na wypoczynek dla osób pragnących pooddychać świeżym górskim powietrzem, skorzystać z licznych rozrywek i optymalnie wykorzystać wolny czas.

Noclegi w Anielskiej Osadzie

Białka Tatrzańska, jako atrakcyjna miejscowość turystyczna oferuje gościom liczne miejsca noclegowe – hotele, kwatery prywatne lub pensjonaty. Każda z tych opcji ma swoje zalety, jednak wszystkie posiadają wspólną cechę – przez niektórych postrzeganą jako wada. Mianowicie nie pozwalają na pełną swobodę, nie zapewniają domowych warunków pobytu. Taką możliwość oferują jedynie domki, najlepiej wolnostojące, dyskretnie oddalone od innych zabudowań. W takie warunki idealnie wkomponowuje się oferta Anielskiej Osady – domki Białka Tatrzańska.

Poczuj się jak w domu!

Głównym celem przyświecającym właścicielom Anielskiej Osady było stworzenie miejsca, w którym gość poczuje się jak domownik. Stąd w domkach próżno szukać – tak często spotykanych w turystycznych miejscowościach – maleńkich pokoików z czajnikiem elektrycznym jako szczytem luksusu. Przeciwnie – w Anielskiej Osadzie spotykamy się z niezwykle wysokim standardem. Tutaj każdy szczegół wyposażenia jest dokładnie przemyślany. W pierwszej kolejności rzuca się w oczy wystrój wnętrz. Niezwykle subtelne połączenie  funkcjonalności z elementami stylu podhalańskiego, składa się na nietuzinkowe i eleganckie wnętrza. Z kolei przemyślany wybór dodatków, pozwolił na uzyskanie przytulnej i domowej atmosfery.

Codzienna wygoda

Domki wyposażone są we wszelkie sprzęty mogące przydać się w czasie krótszego i dłuższego pobytu. Duży stół w kuchni pozwoli na zjedzenie wspólnego posiłku, ekspres – na wypicie dobrej kawy, a zmywarka zdejmie z głowy ciężar zmywania naczyń. W Anielskiej Osadzie nie jest się skazanym na błądzenie po domu w poszukiwaniu zasięgu. Każdy domek ma dostęp do sieci poprzez WiFi. Prócz tego korzystać można z telewizorów z dużą ilością kanałów, a także radia. Domki wyposażone są w centralne ogrzewanie, które pozwala na szybkie dostosowanie temperatury do potrzeb gości. Prócz tego Anielska Osada zapewnia ułatwiające codzienne życie elementy wyposażenia – ręczniki, dodatkowe koce, leżaki. Z kolei na zewnątrz skorzystać można z mebli ogrodowych i grilla.

Gdzie szukać Anielskiej Osady?

Nie do pogardzenia jest lokalizacja anielskich domków. Są one położone w pewnym oddaleniu od centrum, w pobliżu „traktu królewskiego”.  Równocześnie dojazd do sklepów, czy atrakcji turystycznych nie stanowi problemu. Z domków rozciąga się piękny widok na górskie szczyty, co pozwala w spokoju napawać się niepowtarzalną atmosferą Tatr.

Zdjęcia i szczegółowe informacje zobacz na anielskaosada.com


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się