Ciepłe kurtki damskie na chłodne dni

Ciepłe kurtki damskie na chłodne dni

Każda kobieta oczekuje od swojego ubrania modnego wzornictwa, estetycznego wyglądu oraz wysokiej jakości. Funkcjonalność i ochrona przed zimnem w parze z aktualnymi trendami mody są niezwykle ważne, gdy decydujemy się na zakup kurtki damskiej. Jakich trendów możemy się spodziewać w sezonie zimowym 2019/2020? Zapraszamy na przegląd najgorętszych hitów tego roku i zdecydujmy, który z tych stylów będzie najlepiej do nas pasować.

Oversize – o jeden rozmiar za daleko?

Praktycznie nie ma już takiego elementu odzieży, który nie przeżywałby swojej zwyżki popularności w kategorii oversize. Tak się działo w kwestii spodni, tak też było w kwestii bluzek i swetrów, przyszła zatem pora na kurtki damskie wyglądające na nieco za duże. Rozpięte puchówki w jasnych kolorach żółci i pomarańczu z zarzuconym kapturem na głowę podbijają serca kobiet na całym świecie – sprawdź, czy posiadasz taką sztukę w swojej szafie nim nadejdą chłodne dni!

Kurtki w stylu motocyklowym – kontynuacja trendu ramoneski

Która z nas nie kojarzy legendarnej już ramoneski? Ta krótka, czarna kurtka wykonana z naturalnej skóry lub jej ekologicznego odpowiednika co roku widoczna jest w okresie wiosennym oraz jesiennym. W tym roku skórzane kurtki będą również modne w zimie, bowiem inspirowane subkulturą motocyklistów kurtki pojawiają się na wielu pokazach mody. Gładka, błyszcząca skóra z wyraźnym zamkiem lub guzikami okazuje się być zaskakująco ciepła i jednocześnie fantastycznie komponuje się z botkami czy kozakami.

Sztuczny baranek i polar – powrót do łask

Jeszcze kilka sezonów temu patrzylibyśmy na taką odzież z lekkim politowaniem, sztucznym uśmiechem na twarzy, a nawet zażenowaniem. Teraz jednak światowe domy mody zmieniają optykę na sztucznego baranka i proponują zimowe kurtki damskie właśnie w tej tonacji. Alternatywą ma być polar, który zapewne części z nas może kojarzyć się z gryzącymi sweterkami. Wysoka jakość wykonania odzieży wierzchniej spod tego nurtu ma gwarantować nie tylko przyjemność w dotyku, ale i fantastyczny wygląd.  Może warto dać szansę temu nurtowi i zaufać geniuszowi uznanych projektantów mody?

Szeroki wybór ciepłych i stylowych kurtek damskich znajdziemy w sklepach Misha.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się