Oto Nauczycielka Przedszkola na Medal!

Oto Nauczycielka Przedszkola na Medal!

Irena Syrek, dyrektor Publicznego Przedszkola w Bodzanowicach uzyskała tytuł Nauczyciel Przedszkola Opolszczyzny oraz Powiatu Oleskiego w plebiscycie “Przedszkole na Medal 2019”, organizowanym przez Nową Trybunę Opolską.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się we wtorek 28 stycznia w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Opolu.

Dyrektor Irena Syrek uzyskała zaszczytny tytuł, odebrała medal, dyplomy oraz voucher na studia podyplomowe ufundowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Administracji w Opolu.

– To dla mnie ogromny zaszczyt i wyróżnienie, zwłaszcza że odbierałam nagrody w dniu pięćdziesiątych urodzin. Słyszałam gratulacje i wspólne odśpiewane “sto lat” – mówi Irena Syrek. – Chciałabym bardzo serdecznie podziękować rodzicom, którzy zgłosili mnie do plebiscytu i docenili moją pracę, również personelowi przedszkola oraz wszystkim osobom, które oddały na mnie swój głos.

My również gratulujemy i życzmy wielu dalszych sukcesów w pracy zawodowej!


*- Informacja i zdjęcia: PP Bodzanowice.


Należy również dodać, że I miejsce w tym plebiscycie w powiecie oleskim i tytuł “Przedszkole na medal 2019” zajął Oddział Przedszkolny Słoneczka przy Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3 w Oleśnie, a II miejsce Publiczne Przedszkole w Wojciechowie.

Podziel się