Dom modułowy od firmy Modulex: jak szybko można zbudować?

Dom modułowy od firmy Modulex: jak szybko można zbudować?

„Wszystko płynie”, a dzięki postępowi technologicznemu proces ten przebiega teraz znacznie szybciej niż wcześniej. Zarówno się zmienia cywilizacja, jak i ludzie, którzy w niej żyją. Rozwój gospodarki, szybka wymiana informacji i globalizacja przyspieszyły tempo życia, dlatego współcześni ludzie cenią czas bardziej niż za dawnych czasów. Żywym i wymownym potwierdzeniem tego stwierdzenia jest niezwykła popularność domów modułowych https://modulex-eu.pl/katalog/modul_building/domy-modulowe/, które można zbudować nawet w kilka tygodni!

Ze względu na wiele zalet Modulex jest jednym z liderów w sprzedaży prefabrykowanych domów modułowych, a także biur, myjni samochodowych, hangarów, hoteli i innych pomieszczeń wykonanych przy użyciu tej technologii. Spójrzmy na etapy zakupu i budowy.

Projektowanie

W pierwszym etapie możesz wybrać jedno z gotowych rozwiązań z katalogu. W ciągu 14 lat pracy specjaliści Modulex zrealizowali ponad sto zamówień, więc strona internetowa firmy ma bardzo dobry wybór budynków na każdy gust. Oto przykład budynku mieszkalnego o powierzchni 30 m2:

1. Wymiary gabarytowe-4,96 x 6,2 x 3,1 m.

2. Łączna powierzchnia budynku wynosi 30,7 m2.

3. Rodzaj wykończenia zewnętrznego:

  • Ściany: drewniana deska 120 х25mm i 80x20mm;
  • Pokrycia dachowe: blacha z powłoką polimerową.

4. Rodzaj dekoracji wnętrz:

  • Ściany: drewniana podszewka 65 mm, w łazience Wodoodporny arkusz gipsowo-kartonowy;
  • Sufit: drewniana podszewka 65 mm.

5. Liczba pokoi – 1.

6. Otwarty taras, drewniana deska 120 х30mm.

Jeśli potrzebujesz domu z indywidualnymi parametrami, pracownicy chętnie pomogą Ci stworzyć projekt i obliczyć jego przybliżony koszt za darmо.

Produkcja konstrukcji metalowych oraz bloków z płyt warstwowych

Posiadamy własną fabrykę na Ukrainie, więc możemy pozwolić sobie na sprzedaż towarów po niskich cenach w porównaniu z konkurencją, bez utraty jakości, o czym świadczy europejski certyfikat ISO 9001. Produkcja jest ugruntowana i zorganizowana jak szwajcarski zegarek.

Dostawa

Niewiele może być prostsze niż transport elementów domów modułowych. Zdemontowane budynki nie wymagają specjalnych zezwoleń na transport, ponadto Modulex ma własne ciężarówki, więc klient ma gwarancję od producenta, że zamówienie dotrze na czas i bez uszkodzeń, wystarczy zamówić i czekać — firma zajmie się resztą.

Prace instalacyjne

Dom mobilny może być zamontowany na podłożu asfaltowym, fundamencie z bloków betonowych lub ocynkowanych pali śrubowych (najbardziej przyjazna opcja dla środowiska). W zależności od rodzaju fundamentu, pogody, cech projektu i innych czynników instalacja zajmuje 1-7 dni.

Połączenie komunikacji

Specjaliści Modulex instalują całą komunikację oraz resztę wyposażenia w ciągu maksymalnie tygodnia. Jeśli zamówiłeś dom pod klucz, po tym czasie będziesz miał całkowicie gotowy do zamieszkania dom, w którym mogą być nawet meble i sprzęt AGD — wszystko to można dodatkowo zamówić na stronie internetowej w przystępnych cenach!

Podsumowując

Modułowe domki Modulex to doskonały wybór dla osób, które oszczędzają czas i chcą uzyskać wysoką jakość w niskiej cenie. W XXI wieku nie musisz budować zwykłego domu przez wiele miesięcy, a nawet kilku lat, wystarczy zamówić dom modułowy, a po półtora miesiąca będziesz mieć własne „gniazdo”.

Jeśli nadal masz wątpliwości co do zakupu, oto kilka zalet kontenerów Modulex:

  • 20 lat gwarancji
  • Możliwość powiększenia przestrzeni za pomocą dodatkowych modułów
  • Możliwość ponownego transportu i instalacji w nowym miejscu bez utraty jakości
  • Możliwość zmiany kolejności i wymiany poszczególnych elementów
  • Masz pytania? Skontaktuj się teraz z konsultantami!

real_1580915801 real_1580915818


*-Artykuł sponsorowany.

Podziel się