36-latek z okolic Dobrodzienia zatrzymany z narkotykami

36-latek z okolic Dobrodzienia zatrzymany z narkotykami

Kryminalni z Dobrodzienia zatrzymali 36-latka, którego już wcześniej podejrzewali o powiązania z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze przy mężczyźnie znaleźli kilka porcji amfetaminy. Dalsze przeszukania zaowocowały znalezieniem kolejnych środków odurzających.

Do zatrzymania 36-latka doszło kilka dni temu w jednej z miejscowości w okolicy Dobrodzienia. Policjanci już wcześniej podejrzewali mężczyznę o związki z przestępczością narkotykową. Postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. W chwili zatrzymania, znaleźli przy 36-latku woreczek z białą substancją. Już wstępne badanie pokazało, że była to amfetamina.

Kolejne porcję narkotyków policjanci znaleźli podczas przeszukania pomieszczeń, w których według zdobytych informacji tego dnia przebywał podejrzewany. Kryminalni zabezpieczyli łącznie ponad 400 gramów amfetaminy, marihuany i haszyszu oraz elektroniczną wagę.

Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, do którego się przyznał. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10-lat pozbawienia wolności.


*- Informacja i zdjęcia: KPP Olesno.

Podziel się