Escentric Molecules 01 – nowa jakość zapachu

Escentric Molecules 01 – nowa jakość zapachu

Znudziły Cię standardowe zapachy? Czas sięgnąć po coś zupełnie wyjątkowego? Tym na pewno są perfumy Escentric Molecules 01 – hit ostatnich lat. Fiołki tych zapachów w ekspresowym tempie znikają ze sklepowych półek i regałów, dlatego pospiesz się z ich zakupem. Co warto wiedzieć o Escentric Molecules 01?

Geza Schoen – twórca Escentric Molecules 01

Wyjątkowe perfumy zawsze mają wyjątkowego twórcę. Tak jest również w tym przypadku. Escentric Molecules 01 zostały stworzone przez niemieckiego perfumiarza Geza Schoena – wybitne przedstawiciciela młodego pokolenia twórców zapachów. Przez lata pracował dla wielu znanych marek zapachowej, aż do momentu, gdy w 2006 roku zdecydował się pójść własną drogą. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę!

To właśnie 14 lat temu na rynku pojawiła się pierwsza wersja perfum Escentric Molecules, nazwane 01. Był to początek wspaniałej drogi niemieckiego perfumiarza, który obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców zapachów na świecie. Jego perfumy sprzedawana są obecnie na całym świecie, a on posiada w swoim dorobku kilkadziesiąt zapachów – między innymi Feminista i Boudicca.

Escentric Molecules 01 – co jest w nich wyjątkowego?

Co jest takiego wyjątkowego w zapachach Escentric Molecules Molecules 01? Przede wszystkim to jak powstają. Wytwarza się je w całości z jednej molekuły – w przypadku tego zapachu jest to ISO E Super. Taki model wytwarzania perfum jest znakiem rozpoznawczym Gaze Schoene. To jednak nie koniec listy wyjątkowych cech Escentric Molecules 01.

Tym, co wyróżnia zapach jest to, że potrafi się on pojawiać i znikać. Ze względu na swoją budowę, każda osoba odczuwa go zupełnie inaczej – dla jednej będzie to lekki odcień, a dla innych bardzo wyrazisty zapach. Głównym składnikiem kompozycyjnym są tutaj nuty z grupy drzewno – piżmowej, dzięki czemu perfum doskonale sprawdza się zarówno na wieczorne wyjścia ze znajomymi, jak i bardziej oficjalne spotkania. W skrócie można opisać go jako połączenie elegancji i seksapilu w jednym.

Dla kogo zapach Escentric Molecules 01?

Dla każdego, kto lubi czuć się dobrze w swoim ciele. Według twórców, Escentric Molecules 01 poprawia nastrój, podnosi samopoczucie i sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Jest on jednocześnie bardzo seksowny, przez co może zostać wykorzystany na spotkanie z partnerem i elegancki, co sprawia, że dobrze sprawdzi się na biznesowym obiedzie. Zapach Escentric Molecules 01 przeznaczony jest zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się