LZS Radłów odrobił trzybramkową stratę!

LZS Radłów odrobił trzybramkową stratę!

Sześć bramek padło na inaugurację sezonu oleskiej B klasy w meczu LZS Radłów – LZS Borki Wielkie, który rozgrywany był w Wichrowie.

Z wyniku nie mogą być zadowoleni piłkarze z Borek Wielkich. Prowadzili w tym meczu już 3-0 po bramkach Kamila Owczarskiego, Adama Łysego i Marcela Bobonia. Po godzinie gry mieli wszystko pod kontrolą, byli drużyną lepszą i kontrowali sytuację boiskową.

Co z tego, skoro w ciągu pół godziny dali sobie strzelić trzy bramki? Zadowoleni z prowadzenia cofnęli się pod własną bramkę, a wtedy szaleć zaczął zespół z Radłowa. Strzał bezpośrednio z rzutu wolnego, wykorzystanie błędu bramkarza i efektowny strzał z dystansu w końcówce – to przepis na gonienie wyniku zawodników z Radłowa. Kazimierz Górski pewnie pokiwałby głową z uznaniem, mrucząc pod nosem: “Dopóki piłka w grze…”.

Usatysfakcjonowani mogli być za to kibice, którzy w niedzielę udali się na boiska oleskiej B klasy. Poziom być może nie jest najwyższy, ale emocje są niemal gwarantowane! Chcecie zobaczyć bramki? Zapraszamy do ósmej ligi polskiej!  W tej kolejce w pięciu meczach padło 35 bramek! To średnio 7 goli na mecz!

Oto pozostałe wyniki 1 kolejki:

  • LZS Stobrawa Wachowice – Start Olesno 2-2
  • LKS Wilki Tadar Gana – LKS Przedmość 3-7
  • LZS Wichrów – LZS Zębowice 7-6
  • KS Bodzanowice – LZS Bugaj Nowy 1-1

Damian Pietruska


1 kolejka B klasy, 30.08.2020

1_b

(Tabela: pilkaopolska.pl)

LZS Radłów – LZS Borki Wielkie 3-3 (0-1)

0-1 Owczarski – 10., 0-2 Łysy – 50., 0-3 Boboń – 64., 1-3 Pakuła – 73., 2-3 Pakuła – 79., 3-3 Sokołowski – 86.

LZS Radłów: Szymon Łątka – Marcel Huć (61. Martin Kubacki), Kamil Brodowy (47. Michał Sokołowski), Grzegorz Kamski (60. Kacper Pakuła), Mateusz Grabiński, Adrian Jonek, Mariusz Kubacki (63. Damian Krawczyk), Patryk Mann, Mateusz Nowak, Tomasz Pakuła, Arkadiusz Tomaszewski. Trener Dariusz Gawlik.

LZS Borki Wielkie: Michał Przeniczny – Adrian Banasik (72. Wiktor Badera), Łukasz Bensz, Tobiasz Galus (46. Kewin Zug), Marcin Gołdyn, Tomasz Kaliciak, Adam Łysy (69. Tomasz Glondała), Kamil Owczarski, Artur Sikora, Patryk Sikora (64. Paweł Bensz), Bartłomiej Zug (62. Marcel Boboń). Trener Tomasz Kaliciak.

Podziel się