Olescy tenisiści w czołówce województwa

Olescy tenisiści w czołówce województwa

Dobre wyniki osiągnęli młodzi tenisiści OKS-u Olesno w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Województwa w tenisie stołowym, które były rozgrywane 1-2 maja.

W kategorii młodzik piąte miejsce zajął Tomasz Mencel, taką samą lokatę uzyskał Mateusz Poloczek w kategorii kadetów, a Maksymilian Maćczak był dziewiąty. W kategorii junior Wiktoria Poloczek zajęła siódme miejsce.

W drugim dniu w mistrzostwach drużynowych, drużyna kadetów w składzie: Mateusz Poloczek i Maksymilian Maćczak zajęli trzecie miejsce.

– To duży sukces tej pary, ponieważ w tym składzie zagrali po raz pierwszy – ocenia Zdzisław Kleszcz, trener OKS-u. – Te wyniki wskazują , że jesteśmy na mapie województwa rozpoznawalni. Młodzi nasi solidnie trenują i powinno być jeszcze lepiej. Nasz młodzik, Tomek Mencel otrzymał już kolejne powołanie przez trenera kadry wojewódzkiej na zgrupowanie do Gorzowa. Podsumowując, warto trenować i uczestniczyć w zgrupowaniach z najlepszymi w województwie. Udane zawody, oby odbywały się częściej w formie ligi, turniejów i innych zawodów.


*- Informacja i zdjęcie: OKS Olesno.

Podziel się