Komfortowy fotelik samochodowy od urodzenia

Komfortowy fotelik samochodowy od urodzenia

W dzisiejszych nowoczesnych czasach, dla większości naturalne jest posiadanie samochodu. Wiąże się z tym zakup odpowiedniego fotelika samochodowego dla małego podróżnika.

Zakup fotelika to dla rodziców jedno z najważniejszych spraw do załatwienia jeszcze przed urodzeniem dziecka, kupowanych w pierwszej kolejności. Rodzice powinni dokładnie przeanalizować różne typy fotelików, żeby dokonać właściwego wyboru.

Teraz już w każdym sklepie dziecięcym można wybrać odpowiedni fotelik, wybór jest dość bogaty. Idealny fotelik to ten, który jest bezpieczny i wygodny dla nowonarodzonego dziecka. Zazwyczaj pierwszy fotelik jest używany do 13 kg, dla dzieci do 12 miesiąca.

Fotelik Maxi Cosi Pebble 360 to holenderski, wygodny i stylowy fotelik samochodowy. Przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia do 15 miesiąca. Dominującą zaletą fotelika jest specjalny wbudowany system obrotowy 360 stopni, który używany jest wraz z bazą FajmilyFix (sprzedawana poza fotelikiem).

System ten zapewnia bezpieczeństwo w użytkowaniu, a we współpracy z System ISOFIX, dziecko może korzystać z bazy z innymi fotelikami, do ukończenia przez malucha 4 lat. Fotelik Maxi Cosi Pebble 360 to praktyczny wybór, jest to fotelik łatwy w codziennej obsłudze. Zapewnia wygodne zapinanie dziecka pasami fotelika od frontu.

Fotelik Maxi Cosi Pebble 360 jest komfortowy dla malucha, ponieważ posiada miękką wkładkę dla noworodka zwaną Baby-hugg. System „ClimaFlow” jest nowoczesnym rozwiązaniem w foteliku, dba on o stałe utrzymywanie odpowiedniej temperatury dziecka wewnątrz fotelika. Fotelik ten posiada także właściwe systemy bezpieczeństwa G-CELL (system ochrony bocznej).

Fotelik Pebble 360 zapewnia dziecku szczególną wygodę, posiada oddychającą wkładkę, intuicyjną regulację, ale również regulację wysokości zagłówka. Komfortowy jest duży daszek fotelika. Maxi Cosi Pebble 360 posiada wymagane atesty i zgody jak norma i-Size (R129/03). Montaż fotelika przebiega w sposób intuicyjny, gdzie znajdują się odpowiednie „podpowiedzi” wizualne ale także dźwiękowe, informujące o prawidłowym lub nieprawidłowym dopasowaniu do siedziska fotelika.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się