• Home »
  • Informacje »
  • Zespół fachowców w jednym miejscu! W Oleśnie otwiera się centrum fizjoterapii, zdrowia i sportu

Zespół fachowców w jednym miejscu! W Oleśnie otwiera się centrum fizjoterapii, zdrowia i sportu

Zespół fachowców w jednym miejscu! W Oleśnie otwiera się centrum fizjoterapii, zdrowia i sportu

Pasja, profesjonalizm, innowacyjność i młoda energia! W Oleśnie kilku naprawdę zdolnych fachowców połączyło siły, aby stworzyć coś unikalnego – kompleksową obsługę dla pacjenta zarówno dla ciała, jak i dla ducha. “Zdrowy Seans Remigiusza Wachowskiego” w Nowym Starym Kinie przy ulicy Wielkie Przedmieście otwiera się już w sobotę 8 stycznia!

Projekt wygląda naprawdę imponująco! Zdrowy Seans zajmie bowiem niemal całe piętro galerii. Dwa gabinety fizjoterapii, salka motoryczna do ćwiczeń siłowych, sala do jogi, komora hiperbaryczna, gabinet dietetyka oraz recepcja łącząca wszystkie gabinety. Choć warunki będą rewelacyjne, to w każdym projekcie najważniejsi są ludzie. A w tym przypadku aż bije pozytywna energia! To doskonale znani w Oleśnie fachowcy, z pasją i ogromnymi pokładami motywacji.

W gabinecie fizjoterapii nad poprawą zdrowia pacjentów pracować będą Remigiusz Wachowski, Mateusz Hałupka i Michał Barnat. W sali motorycznej kondycję fizyczną kształcić będą Krzysztof Meryk (na co dzień trener OKS-u Olesno), Kacper Zacha i Remigiusz Wachowski. Do świata jogi zarówno dorosłych, jak i dzieci wprowadzać będzie wykwalifikowana instruktorka hatha jogi Joanna Hęcińska, a w gabinecie dietetyka, nawyki żywieniowe będzie zmieniać uznana oleska dietetyczka – Monika Bartoszek z firmy Healthy Belly. W recepcji nad obsługą klientów czuwać będą Maciej Błaszczyk i Julia Zając.

Warto wspomnieć o będącej na wyposażeniu firmy komorze hiperbarycznej, która jest świetnym urządzeniem dla każdego, kto ma ochotę odpocząć i zregenerować siły. Jej działanie oparte jest na dużej ilości tlenu, który świetnie wpływa na regenerację organizmu. Godzina seansu w komorze pozwala się wyciszyć, odstresować i naładować baterie na następne dni.

remigiusz– Ten projekt to rozwinięcie poprzedniej działalności, czyli gabinetu fizjoterapii PalpoMed, który w Oleśnie świetnie się przyjął i miał wyrobioną markę. Zdrowy Seans to jednak zupełnie wyższy poziom działalności, bo świadczący naprawdę szeroki zakres usług – mówi Remigiusz Wachowski, właściciel firmy. – Spokojnie można powiedzieć, że konsultując się z naszymi fachowcami, można odmienić swoje życie, poprzez zmianę wielu nawyków, trybu życia, diety czy aspektów zdrowotnych. Dobierając kadrę, stawiałem na uznanych fachowców, tak naprawdę oleśnianom nie trzeba ich przedstawiać, bo wszyscy doskonale ich znają i cenią.

W środku miasta rośnie niezwykle ciekawy, przyszłościowy projekt i sami jesteśmy ciekawi, co jeszcze się z tego urodzi. Cieszy, że młodzi oleśnianie próbują stworzyć coś fajnego w naszym mieście, a przy okazji sprzedać bogatą wiedzę i nabyte umiejętności.

To co, idziemy na Zdrowy Seans?

Damian Pietruska

Zdjęcia: Laicoti Fotografia


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się