Oto tegoroczne gwiazdy Dni Olesna!

Oto tegoroczne gwiazdy Dni Olesna!

Kamil Bednarek oraz Kabaret Ani Mru-Mru będą największymi gwiazdami tegorocznych Dni Olesna!

Dni Olesna odbędą się z pełnym, trzydniowym programem od piątku do niedzieli 22-24 lipca. Największa tegoroczna gwiazda – Kamil Bednarek zagra w oleskim amfiteatrze w sobotę 23 lipca o godzinie 22.15.

Z kolei kabaret Ani Mru-Mru, czyli trio Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek wystąpią w niedzielę o 17.30, również w amfiteatrze.

Pełny program tegorocznych Dni Olesna zostanie wkrótce podany.

Przypominamy, niektóre polskie miasta zdecydowały się odwołać ich najważniejsze święta, inne postanowiły, mimo obecnej sytuacji, organizować imprezy. Olesno należy do tych drugich, argumentując to potrzebą odpoczynku, ale również względami gospodarczymi.

– Niech ten czas będzie okazją do złapania oddechu, do spotkań z przyjaciółmi i rodziną, których tak bardzo nam teraz brakuje. Do chwili rozrywki, która jest niezbędna, by potem móc dalej pracować i pomagać innym. Co ważne – gmina organizując Dni Miasta, daje pracę osobom, których głównym źródłem dochodu są takie wydarzenia – artystom, firmom nagłaśniającym, agencjom artystycznym, wynajmującym sprzęt eventowy, a także lokalnym hotelarzom i restauratorom – można przeczytać na oficjalnej stronie urzędu. – Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem, a dzięki licznemu udziałowi w zaplanowanych wydarzeniach, będziemy mogli wesprzeć prowadzone akcje pomocowe na rzecz Ukrainy.


Zdjęcie: Fotodedyk.

Podziel się