ArKademia Camp, czyli zapraszamy na tenisową przygodę życia!

ArKademia Camp, czyli zapraszamy na tenisową przygodę życia!

Już na początku lipca w samym sercu Beskidu Sądeckiego, oleska szkółka tenisa ArKademia organizuje tygodniowy obóz dla dzieci, młodzieży szkolnej, a także dla osób dorosłych chcących aktywnie spędzić czas.

arkademia– To może być ciekawy czas dla osób, które kochają tenisa, chcą się go nauczyć lub podszkolić umiejętności. To może być również świetny czas dla Twojego dziecka, które może poznać tajniki lub podnieść umiejętności tej wyjątkowej dyscypliny sportu. Jeśli ktoś jednak chciałby po prostu miło i aktywnie spędzić wakacje, nie grając w tenisa, to również znajdzie coś dla siebie. Program tygodniowego pobytu jest tak skonstruowany, że nikt nie będzie narzekał na nudę – mówi Arkadiusz Frączyk, z firmy ArKademia Tenisa.

ArKademia Camp odbędzie się od 3 do 10 lipca w urokliwej części Nowego Sącza w Pensjonacie Maja, który położony jest obok Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji z pełnowymiarową krytą pływalnią, halą sportową i kortami tenisowymi.

Do wykupienia są trzy pakiety: Camp (aktywny wypoczynek), Tenis Camp dla dzieci (z treningami tenisa dla dzieci) i Tenis Camp dla dorosłych (z treningami tenisa dla dorosłych).

mloda_arka2– Zajęcia będą dopasowane indywidualnie do poziomu gry uczestnika. Przygotowaliśmy program nawet dla osób, które nigdy nie grały w tenisa – mówi Arkadiusz Frączyk. – Ideą programu jest spędzenie wspólnych aktywnych wakacji, a przy tym dających możliwość realizowania aktywnego programu pobytu każdemu z uczestników obozu. Bogaty charakter zajęć sportowo-rekreacyjnych zostanie zrealizowany pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry.

Na każdy wieczór zaplanowano zajęcia animacyjne dla dzieci np. wieczorne podchody, a dla dorosłych Cassino Night i wiele innych atrakcji. Planowane są również wycieczki górskie i nad jezioro.

Wybierając się na ArKademia Camp można zrealizować bon turystyczny. Zapisy przyjmowane są w Biurze Podróży Kormoran w Oleśnie, które jest współorganizatorem obozu. Tel. 34 350 53 30 lub e-mail: biuro@kormoran.net.pl

275199060_727384275337275_8982705628140505480_n


Warto nadmienić, że Arkademia Tenisa w Oleśnie prowadzi nabór do szkółki tenisa na sezon 2022/2023. Wszelkie informacje można uzyskać pod numerem: 729 294 521.


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się