• Home »
  • Informacje »
  • Rusza Electro Moto Show w Dobrodzieniu. Przetestuj najnowsze samochody elektryczne!

Rusza Electro Moto Show w Dobrodzieniu. Przetestuj najnowsze samochody elektryczne!

Rusza Electro Moto Show w Dobrodzieniu. Przetestuj najnowsze samochody elektryczne!

Fani nowoczesnej motoryzacji powinni wybrać się w pierwszy weekend lata (25-26 czerwca) do Dobroteki w Dobrodzieniu. Organizowany będzie tam II Electro Moto Show, czyli święto nowoczesnych, ekologicznych samochodów.

Electro Moto Show to prezentacja samochodów elektrycznych i hybrydowych. Celem eventu jest ekspozycja w jednym miejscu samochodów największych marek motoryzacyjnych. Tym miejscem jest galeria wnętrz Dobroteka w Dobrodzieniu (ul. Oleska 35).

Organizatorami II Electro Moto Show są: Dobroteka, firma Doktorvolt oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

Jakie samochody będą na Electro Moto Show w Dobrodzieniu?

Podczas święta motoryzacji w Dobrodzieniu będzie można zobaczyć takie marki jak BMW, Audi, Volkswagen, Peugeot. Będą także rowery elektryczne oraz ładowarki do samochodów elektrycznych firmy Doktorvolt.

Można będzie się wybrać na jazdę testową każdym z prezentowanych samochodów!

  • BMW iX
  • Audi e-tron GT quattro1
  • Audi Q4 Sportback e-tron
  • Volkswagen Multivan Energetic
  • Volkswagen ID.5
  • Peugeot 308
  • Peugeot e-Rifter

Rowery elektryczne ProSport-Group

Oprócz e-samochodów na Electro Moto Show można będzie też zobaczyć i przetestować elektryczne jednoślady. Zaprezentuje jest firma ProSport-Group z Opola, która jest przedstawicielem generalnym w Polsce takich marek, jak Head Bikes, Head Watches, Head Fitness, Tektro Brakes&Serwis oraz Tapout Fitness.

Ładowarki do samochodów elektrycznych firmy Doktorvolt

doktorvolt-samochod-elektryczny– Większość nowych samochodów elektrycznych można naładować nawet przez zwykłą wtyczkę, ale to trwałoby ponad dwie doby. Dlatego produkujemy wallboxy, czyli mobilne stacje ładowania, które można zamontować w domu i dzięki temu po powrocie do domu zawsze można podładować baterię – mówi Zbigniew Maleska, właściciel firmy Doktorvolt.

Takie źródło zielonej energii można mieć we własnym domu, montując naścienną stację ładowania wallbox firmy Doktorvolt. Wallboxy znajduje zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale i biurach, parkach biznesowych, hotelach, obiektach sportowych, centrach handlowych, instytucjach publicznych czy też na parkingach.

Meble z miasta śląskich stolarzy

Przy okazji wizyty w Dobrotece oprócz samochodów elektrycznych będzie można również zapoznać się z ofertą Galerii Wnętrz Dobroteka, gdzie znajdziemy marki polskie i światowe mebli.

– Dobroteka poleca meble na światowym poziomie: do salonu, jadalni, ogrodu, kuchni, sypialni czy gabinetu. Najlepsze marki polskie i światowe zostały starannie wyselekcjonowane i zebrane w jednym miejscu – – informuje Anna Bukartyk z Dobroteki.

Strefa Kobiet podczas Electro Moto Show

Podczas tegorocznego eventu oprócz strony motoryzacyjnej będzie także specjalna Strefa Kobiet w galerii wnętrz Dobroteka. Będzie tutaj bardzo dużo atrakcji: od porad fryzjerskich czy kosmetycznych, poprzez porady fizjoterapeuty i prezentację komory hiperbarycznej, a kończąc na konsultacjach dietetycznych.

W niedzielę będą warsztaty florystyczne, podczas których można będzie się nauczyć, jak kwiatami zaaranżować wnętrze salonu, sypialni, kuchni czy jadalni.

Program Strefy Kobiet w Dobrotece

electro_moto_show_2022-strefa-kobiet-plakat

Koniecznie przyjeździe na Electro Moto Show 2022, które zostanie zorganizowane 25 i 26 czerwca (sobota-niedziela), w każdy dzień w godz. 10.00-18.00.


*- Informacja i zdjęcia: Doktorvolt.

Podziel się