• Home »
  • Galeria »
  • Oleśnianie mieli w sercu ogień! Rekord oleskiego sztabu WOŚP pobity!

Oleśnianie mieli w sercu ogień! Rekord oleskiego sztabu WOŚP pobity!

Oleśnianie mieli w sercu ogień! Rekord oleskiego sztabu WOŚP pobity!

Trzy dni atrakcji, bogaty program, spory oddział wolontariuszy i WOŚP-owy, oleski rekord pobity! Podsumowujemy działania oleskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Już w tej chwili mamy ponad 91 tysięcy złotych, a ciągle trwa liczenie! Na ulicach i podczas imprez w Oleśnie kwestowało 57 wolontariuszy. Przygotowania do oleskiego finału trwały tak naprawdę już od listopada. W organizację imprez było zaangażowanych mnóstwo osób, a sztab liczył około 30 dobrych dusz – mówi Arkadiusz Korzekwa, szef oleskiego sztabu.

standup0034Nic dziwnego, bowiem program był naprawdę bogaty! Oleski finał rozpoczął się już w piątek 27 stycznia w Restauracji Aleksandra od Stand Up Open Mic. Sobota została zorganizowana na sportowo, bo w hali oleskiego “Ogólniaka” rozegrano Turniej Trójek Siatkarskich, a w domu kultury szalała zumba z Anną Strzałkowską-Radzioch. Tego dnia, grano już tylko pozornie spokojniej, podczas GrOOLove, czyli konwentu planszówkowego.

Aż nadszedł ten dzień – niedziela! Zaczęło się w Starym Oleśnie od pierwszego biegu “Policz się z cukrzycą” (relacjonujemy TUTAJ) oraz zimowego pikniku z Camp Weteran – można było podziwiać między innymi pokaz szkoły sztuk walk Ratel.

opo0018Impreza przeniosła się do Miejskiego Domu Kultury, gdzie można było kosztować zapierającą dech w piersiach sztukę “Opowieść Wigilijna”, pokazy grupy tanecznej Omega czy studia Dancer.

Nie mogło zabraknąć światełka do nieba i wielkiego finału z podsumowaniem.

Trzy dni, w telegraficznym skrócie, świetnie oddają genialne zdjęcia Studio Domańscy, które mamy przyjemność zaprezentować.

Przed organizatorami, wolontariuszami, darczyńcami oraz wszystkimi, którzy w jakikolwiek sposób dołożyli swoją cegiełkę do 31. finału WOŚP w Oleśnie – kapelusze z głów! Naprawdę macie ogień w sercach!

Damian Pietruska

Podziel się