Używany laptop z gwarancją? To możliwe!

Używany laptop z gwarancją? To możliwe!

W dobie inflacji wiele osób poszukuje sposobów na tańsze zakupy. Właśnie dlatego zainteresowanie rzeczami używanymi jest teraz większe, niż dotychczas. Jednak o ile zakup ubrań czy zabawek z drugiej ręki wydaje się świetnym pomysłem, o tyle wiele osób ma obawy przed zakupem używanych sprzętów elektronicznych. Podpowiadamy, jak kupić używanego laptopa albo telefon bez ryzyka.

Zakup używanego komputera – czy to dobry pomysł?

Mało kto zna się na komputerach czy laptopach w takim stopniu, aby być w stanie prędko ocenić sprawność używanego sprzętu. Z tego powodu czujesz opór przed nabywaniem urządzeń sprzedawanych przez osoby prywatne na popularnych  portalach sprzedażowych. Co jeśli na pierwszy rzut oka wszystko będzie działało sprawnie, a w trakcie użytkowania wyjdzie na jaw usterka, która przekreśli możliwość korzystania ze sprzętu? Obawiasz się konieczności tracenia kolejnych pieniędzy na naprawy i tego, że znów zostaniesz bez narzędzia do pracy.

Używane urządzenia z gwarancją

Jeżeli chcesz zaoszczędzić, a jednocześnie nie ponosić żadnego ryzyka, jest rozwiązanie. Wystarczy skorzystać z oferty firm takich jak https://catom.pl. Znajdziesz w niej różnego rodzaju sprzęty znanych marek, m.in. Lenovo, HP czy Dell. To zadbane i w pełni sprawne urządzenia, które przeszły rygorystyczne testy i uzyskały pozytywną ocenę fachowców.

Nabywając takie urządzenia nie ponosisz żadnego ryzyka. Podczas zakupu otrzymujesz bowiem dokument określany jako gwarancja, tak samo, jak ma to miejsce w przypadku zakupu całkiem nowego sprzętu. Jeśli tylko okaże się, że urządzenie jest uszkodzone, na podstawie gwarancji w każdej chwili możesz zażądać zwrotu pieniędzy. Przysługuje Ci też prawo do żądania bezpłatnej naprawy sprzętu w okresie gwarancyjnym.

Pamiętaj, że oprócz komputerów, telefonów, tabletów, monitorów i drukarek, w Catom.pl znajdziesz także tanie tusze i tonery do drukarek. To doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy przy zachowaniu porównywalnej jakości! 


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się