Zaraz, zaraz, czy serio oni jeszcze sponsorują ten artykuł?
I chwalą się, że rok wcześniej zrezygnowali z dotacji 70%, żeby teraz wziąć 50%? Pogubiłem się, ale to jest powód do dumy czy wstydu?
jaaaaaaaaa pi*****e oni serio wydają hajs na sponsorowanie czegoś takiego?!?!?!!??!!?!?! dramat a tak skowyczą że na nic pieniędzy nie ma WSTYD!! I co chwalą sę że zamiast 70 procent wzieli 50 procent dotacji? WSTYD!!!!!!!!!
Jak widać „oleska inteligencja” ma tutaj stałe miejsce. Nie mają pojęcia co komentują.
Poprzedni projekt – 2,8 mln i 70% dofinansowania.
Obecny projekt – 1,4 mln i 50% dofinansowania
Nawet nie idiota wie co jest korzystniejsze
Zaraz, zaraz, czy serio oni jeszcze sponsorują ten artykuł?
I chwalą się, że rok wcześniej zrezygnowali z dotacji 70%, żeby teraz wziąć 50%? Pogubiłem się, ale to jest powód do dumy czy wstydu?
jaaaaaaaaa pi*****e oni serio wydają hajs na sponsorowanie czegoś takiego?!?!?!!??!!?!?! dramat a tak skowyczą że na nic pieniędzy nie ma WSTYD!! I co chwalą sę że zamiast 70 procent wzieli 50 procent dotacji? WSTYD!!!!!!!!!
50%,ale za to ceny przez rok wzrosły.
Do interesów cza mieć łeb.
Artykuł sponsorowany chłop ma rozmach, on błądzi jak dziecko we mgle. Po dwóch latach sukcesu trzeba dawać na artykuły sponsorowane to się nie dzieje.
Jak widać „oleska inteligencja” ma tutaj stałe miejsce. Nie mają pojęcia co komentują.
Poprzedni projekt – 2,8 mln i 70% dofinansowania.
Obecny projekt – 1,4 mln i 50% dofinansowania
Nawet nie idiota wie co jest korzystniejsze
Nie no, do prawdziwej oleskiej memo-inteligencji, której liderem jest Robert to jeszcze tu wszystkim sporo brakuje… ale niektórzy się starają 🙂
Jest taka opcja, że ten dwukrotnie droższy był lepszy? A jaka jest różnica pomiędzy 70% z 2.8 mln.,a 50% z 1.4 mln?
Tylu bohaterów a jedno IP?
co najmniej 4 😛
Ekipa Lewego uważa że powinno być 50% z 4 mln wtedy dotacja będzie najwyższa. Gratki
Eee tam, ja myślę że „ekipa Piotrkowa” chciałaby 14% – czyli tyle ile ich mentor dostał w prawyborach na Prezesa OSP.
Teraz mieszkańcy Borek którzy kiedyś przyszli na sesje i głośno protestowali powinni przyjść honorowo przeprosić i podziękować
Ale za co? Za to, że tyle musieli czekać?
widzę, że komentarze to już pisane tak na siłę. jprd co za gawiedź