Asystent / ka ds. dokumentacji technicznej

Kontakt: ASKLA
343535430

Szczegóły ogłoszenia

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Asystent/ka ds. dokumentacji technicznej maszyn

Miejsce pracy: Ciasna pow. lubliniecki

Opis stanowiska:
- wykonywanie prac związanych z dokumentacją techniczną maszyn
wspieranie projektów maszyn w celu dostosowania ich do wymagań pod względem bezpieczeństwa
- nadzorowanie należytego stanu bezpieczeństwa maszyn

Wymagania:
- wykształcenie wyższe w kierunku technicznym (ew. w trakcie studiów)
- znajomość programów AutoCad lub Inventor
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, samodzielność, komunikatywność

Oferujemy
pracę na zastępstwo z możliwością przedłużenia umowy

CV prosimy przesłać na adres e-mailowy dostępny na www.askla.pl
lub złożyć osobiście w oddziale firmy: ul. Nowy Dwór 12A, 42-793 Ciasna
Prosimy o umieszczanie w dokumentach zgłoszeniowych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych o

To ogłoszenie zostało wyświetlone 587 razy.