Przedstawiciel/ Rekruter terenowy

Szczegóły ogłoszenia

Firma zatrudniająca opiekunki osób starszych do biura w Lublińcu poszukuje osoby na samodzielne stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL / REKRUTER TERENOWY

Śląsk-Nr ref:Slask2017

Obowiązki:
udział w budowaniu strategii marketingowej
aktywną promocję ofert pracy wśród środowisk lokalnych
nawiązywanie,budowanie i utrzymywanie kontaktów
przeprowadzanie prezentacji i spotkań
udział w Targach Pracy oraz nawiązywanie współpracy z instytucjami
wstępną rekrutację kandydatów

Nasze oczekiwania:
doświadczenie na podobnym stanowisku
łatwość nawiązywania kontaktów
bardzo dobra organizacja pracy
samodzielność, odpowiedzialność,punktualność,inicjatywa i dynamizm w działaniu
umiejętność przygotowywania i przeprowadzania prezentacji
znajomość komputera w zakresie Ms Office
mobilność i czynne prawo jazdy kat B

Oferujemy:
atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od zaangażowania i wyników pracy,
ciekawą i stabilną pracę w zgranym zespole

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres lubliniec@medcare24.pl

To ogłoszenie zostało wyświetlone 216 razy.