PRACA- STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA (do przyuczenia)

Kontakt: rekrutacja
+48 34 35 37 150

Szczegóły ogłoszenia

DES Meble Sp. z o.o Sp. K. - prowadzi nabór do prac produkcyjnych. Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w halach produkcyjnych w miejscowości Myślina.

Poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko: Stolarz

Opis Stanowiska:

-praca polega na podstawowych czynnościach związanych z produkcją mebli tapicerowanych,

- montaż gotowych elementów, zbijaniem elementów drewnianych,

-możliwość przekwalifikowania do pracy na stanowisku stolarz.

Wymagania:

-zdolności manualne,

-pracowitość i sumienność,

-umiejętność pracy w grupie.

Zapewniamy:

-zatrudnienie na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w kraju i za granicą, działającej w branży od ponad 25 lat,

-pracę w systemie jednozmianowym,

-pracę w nowoczesnym zakładzie,-zatrudnienie na pełen etat (umowa o pracę),

-pełne ubezpieczenie od zarobku (pełny pakiet socjalny),

-przyuczenie do stanowiska możliwość przyuczenia do zawodu także dla osób bez doświadczenia w branży,

-atrakcyjne wynagrodzenie.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT Z BIUREM LUB PRZESŁANIE CV

tel: . +48 34 353 71 50

Rodzaj pracy: Pełny etat

To ogłoszenie zostało wyświetlone 319 razy.