Praca dla operatorów maszyn

Szczegóły ogłoszenia

Firma produkcyjna z PRASZKI - Producent półosi napędowych i odlewów aluminiowych dla VW, General Motors, Daimler, BMW, Ford, Volvo i wielu innych zatrudni pracowników na stanowisku:

OPERATOR MASZYN

Oferujemy:

+ Pełne przeszkolenie do pracy na stanowisku pod okiem doświadczonych pracowników
+ Konkurencyjne wynagrodzenie
+ Pracę w systemie 3-zmianowym
+ Możliwość pracy w dużej, międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku
+ Realne perspektywy dalszego rozwoju
+ Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. bonusy na wakacje i święta, bezpłatna siłownia na terenie zakładu, tanie obiady w stołówce itp.)
+ Docelowo zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony

Zadania na stanowisku:

+ Montaż elementów półosi napędowych na linii produkcyjnej, zgodnie z dokumentacją technologiczną
+ Kontrola jakości i pomiary wyrobów wg. karty kontroli
+ Po przeszkoleniu, przezbrajanie linii do produkcji danego modelu półosi
+ Współpraca z innymi obszarami firmy: m.in. logistyka, jakość

Oczekiwania:

+ Wykształcenie min. zawodowe
+ Znajomość podstawowych narzędzi pomiarowych
+ Umiejętność czytania prostych rysunków technicznych
+ Dokładność i terminowość
+ Umiejętność szybkiego uczenia się
+ Umiejętność pracy w zespole
+ Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny w godz. 8-16.

To ogłoszenie zostało wyświetlone 259 razy.