Specjalista ds. dokumentacji technicznej maszyn

Kontakt: Justyna
693323919

Szczegóły ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa ASKLA poszukujemy pracowników na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opracowywanie instrukcji obsługi dla nowo powstałych wyrobów (maszyny przemysłowe, linie technologiczne, stanowiska zrobotyzowane),
Przygotowywanie dokumentacji technicznej tj. listy konserwacji, schematy etc.,
Analiza zagadnień z zakresu bezpieczeństwa maszyn przemysłowych, udział w procesie oceny zgodności przed wprowadzeniem wyrobu na rynek,
Zarządzanie dotychczasową dokumentacją zgodnie z obowiązującymi procedurami,
Tłumaczenie dokumentacji na język angielski.

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe techniczne,
Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
Znajomość języka angielskiego,
Umiejętności opisywania złożonych zagadnień technicznych w sposób zwięzły i zrozumiały dla użytkownika,
Dobra znajomość pakietu MS OFFICE (Word, Excel),
Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone obowiązki.
Znajomość Dyrektywy maszynowej 2006/42/WE oraz norm zharmonizowanych.

OFERUJEMY:

Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanych obowiązków,
Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji,
Rozwój zawodowy w projektach o globalnym zasięgu w branży nowych technologii,
Wsparcie w realizacji celów zawodowych przez zespół wykwalifikowanych specjalistów,
Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy.

Prosimy o umieszczanie w dokumentach zgłoszeniowych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ASKLA zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) .”

To ogłoszenie zostało wyświetlone 110 razy.