Informatyk

Kontakt: Justyna
693323919

Szczegóły ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa ASKLA poszukujemy pracowników na stanowisko:

INFORMATYK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Monitorowanie i zapewnienie ciągłości działania systemu informatycznego
Reagowanie na problemy i awarie w wewnętrznym systemie informatycznym
Wsparcie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z wykorzystaniem infrastruktury informatycznej
Wdrażanie nowych systemów.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

Doświadczenia w administracji i zarządzaniu lokalną siecią komputerową
Praktyczną znajomość w administracji i utrzymaniu fizycznych urządzeń infrastruktury
Umiejętności i doświadczenia w kwestiach związanych ze zbiorową administracją stacjami roboczymi opartymi o systemy Windows 7, Windows 10;
Doświadczenia w administracji i utrzymaniu serwerowej oraz biznesowej infrastruktury aplikacyjnej;
Doświadczenia w pracy z użytkownikiem końcowym;
Umiejętności efektywnej pracy samodzielnej jak i w zespole;
Rzetelność, zaangażowanie, komunikatywność i dyspozycyjność,
Rozwiązywanie problemów w pakiecie Office
Znajomość systemu Linux (Debian)

OFERUJEMY:

• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wykonywanych obowiązków

• Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji

• Rozwój zawodowy w projektach o globalnym zasięgu w branży nowych technologii

• Wsparcie w realizacji celów zawodowych przez zespół wykwalifikowanych specjalistów

• Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy

Prosimy o umieszczanie w dokumentach zgłoszeniowych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ASKLA zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) .”

Informacja dotycząca ochrony prywatności kandyd

To ogłoszenie zostało wyświetlone 308 razy.