Mechanik utrzymania ruchu - stabilne zatrudnienie Praszka

Kontakt: Ewa
723700420

Szczegóły ogłoszenia

Stabilna firma poszukuje Mechanika Utrzymania Ruchu w Praszce.

Wymagania: Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne z zakresu: obsługi, konserwacji, remontów, montażu i Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności

Warunki pracy: praca na trzy zmiany według dogodnego grafiku, umowa o pracę. Wynagrodzenie do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Obowiązki:​ Prowadzenie prac remontowo- naprawczych. Przegląd maszyn i urządzeń

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lub/i:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

To ogłoszenie zostało wyświetlone 238 razy.