PRACA - MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH I AUTOMATYKI - STAURO Sp. o.o.

Kontakt: Achim
+48 785 424 726

Szczegóły ogłoszenia

Główne obowiązki:
- prefabrykacja szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych
- instalacja produkowanych szaf u klienta
- dbałość o jakość produkowanych wyrobów
- efektywne wykorzystywanie powierzonych narzędzi i materiałów

Wymagania:
- wykształcenie (zawodowe/średnie/wyższe) techniczne, preferowane: automatyka/elektryka/elektronika/mechatronika
- uprawnienie SEP do 1kV
- znajomość elektrycznej aparatury kontrolno-pomiarowej
- praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
- umiejętność wykonywania montażu mechanicznego i prostych prac ślusarskich
- umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem

Możemy tobie zaoferować:
- zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
- pełny etat z możliwością pracy w nadgodzinach
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miłą atmosferę w pracy
- ciekawe projekty
- możliwość rozwoju

To ogłoszenie zostało wyświetlone 288 razy.