Ustawiacz Wydziału Obróbki Oras Olesno Sp. z o.o.

Szczegóły ogłoszenia

W związku z rozwojem firmy, ORAS OLESNO SP. Z O.O. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Ustawiacz Wydziału Obróbki

Oferujemy:
• Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca w systemie 3 zmianowym
• Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
• Pakiet socjalny

Zadania:

• Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń oraz ich prawidłowego ustawienia
• Zapewnienie dobrego stanu technicznego narzędzi, oprzyrządowania, poprawności ich stosowania oraz kontrolowanie niezbędnego stanu magazynowego narzędzi
• Sprawdzanie wymiarów i kształtów obrabianych wyrobów za pomocą sprawdzianów
i przyrządów pomiarowych oraz ich korygowanie
• Modernizacja ustawień w celu zapewnienia wymogów jakości i polepszenia procesu technologicznego
• Zgłaszanie nieprawidłowości w pracy maszyn i urządzeń
• Kontrola wyrobów zgodnie z wymogami jakości

Oczekujemy:
• Wykształcenie minimum średnie techniczne
• Znajomość rysunku technicznego
• Znajomość języka programowania FANUC lub Sinumerik
• Doświadczenie na maszynach CNC, mile widziane
• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

To ogłoszenie zostało wyświetlone 163 razy.