Olesno z nowym bankiem w centrum. Placówkę otwiera Eurobank!

Już w poniedziałek 10 lipca przy ulicy Małe Przedmieście w Oleśnie odbędzie się uroczyste otwarcie Placówki Partnerskiej Eurobanku. Z tej okazji klienci mogą spodziewać się wielu promocji, a jedną z nagród przy otwarciu konta będzie tablet.

– Bank rozwija się w szybkim tempie, dlatego kolejnym miejscem na mapie jest Olesno, które potrzebuje szerszego dostępu do produktów bankowych. Nowy bank w mieście zwiększy konkurencję, a to będzie korzystne dla wszystkich mieszkańców Olesna i okolic – mówią przedstawiciele banku.

Eurobank to stabilna firma działająca od 2003 roku w Polsce. Jest w czołówce pod względem jakości obsługi. Należy do jednej z największych europejskich grup świadczących usługi finansowe – Societe Generale.

Eurobank oferuje tanie i szeroko dostępne kredyty, jedne z najniższych kosztów obsługi kompleksowej. Darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie, darmową bankowość elektroniczną, darmowe przelewy, darmowe konta przy spełnieniu odpowiednich warunków. Do tego miła obsługa i szeroka oferta lokat rachunków oszczędnościowych funduszy.

Nowi klienci mogą spodziewać się wielu udogodnień:

  • Zwrot 5% kosztów transakcji kartą,
  • Program lojalnościowy”Rodzina i Przyjaciele” – zwrot 5% kosztów za sport, rekreację, rozrywkę, plus darmowe konto za polecenie,
  • 0 zł za pakiet HBO w nc+ przez 6 miesięcy za otwarcie konta.

Nowa placówka mieszcząca się przy ulicy Małe Przedmieście w Oleśnie będzie miała przyjazny, nowoczesny wygląd. Podczas otwarcia będzie można wziąć udział w ciekawej promocji, w której do wygrania będzie tablet.

-Chcemy dać mieszkańcom nowe możliwości, zwiększyć szansę na otrzymanie kredytu, na satysfakcjonujące finansowanie – mówią przedstawiciele banku. – Gwarantujemy nowoczesną bankowość, posiadamy również w ofercie płatność mobilną (płatność telefonem).

Już teraz zapraszamy do nowej placówki Eurobanku w Oleśnie. Wielkie otwarcie już w poniedziałek 10 lipca!


*- Artykuł sponsorowany.