Panache i Artimi zapraszają

PANACHE I artimi SKLEP Z PROFESJONALNYM DOBOREM BIELIZNY

ZAPRASZAJĄ KOBIETY Z OLESNA I OKOLIC

DO ZNALEZIENIA IDEALNIE DOPASOWANEGO BIUSTONOSZA

Sklep artimi będzie w dniu 15.09.2017 w godzinach 10.00-18.00 organizował imprezę brafittingową z cyklu „Find Your Fit” we współpracy z Panache, brytyjską marką bielizny specjalizującą się w większych rozmiarach miseczek, by zachęcić więcej kobiet do znalezienia idealnego dla siebie rozmiaru biustonosza.

Badanie przeprowadzone przez Panache z udziałem 3000 kobiet wykazało, że ponad połowa z nich (52 proc.) nigdy nie skorzystała z usługi brafittingu, czyli dopasowania rozmiaru biustonosza. Spośród tych respondentek, które skorzystały z profesjonalnego brafittingu, 78 procent przekonało się, że wcześniej nosiły biustonosz w niewłaściwym rozmiarze.*

Ciało kobiety zmienia się na przestrzeni życia i przechodzi przez siedem etapów kobiecości, a każdy z nich przynosi zmiany kształtu kobiecego ciała, co oznacza, że jednorazowa przymiarka niekoniecznie zapewni idealny rozmiar biustonosza na resztę życia. Dlatego regularne, co 6 miesięcy sprawdzanie dopasowania biustonosza jest bardzo istotne dla zdrowia, komfortu i dobrego samopoczucia.

Klientki zostaną także zaproszone do zgłaszania swoich brafitterek do tytułu Brafitterki Roku Panache. Każda klientka, która nominuje swoją brafitterkę podczas jednej z imprez „Find Your Fit”, weźmie udział w losowaniu nagrody, którą jest jeden z 30 pięknych produktów Panache obejmujących biustonosze bieliźniane, stroje kąpielowe i biustonosze sportowe.

Klaudia Aglartowicz, profesjonalna brafitterka w sklepie artimi, przyznaje: „Nasze imprezy z cyklu „Find Your Fit” pozwolą kobietom w Oleśnie odpowiednio dopasować idealny do ich kształtów biustonosz. Nasze wykwalifikowane brafitterki są zawsze w pobliżu, by udzielić naszym klientkom porad dotyczących dopasowania bielizny, strojów kąpielowych jak również bielizny sportowej, aby każda kobieta mogła znaleźć idealnie dobrany biustonosz na każdą okazję”.

Izabela Sakutova, szefowa marketingu Panache na rynku polskim dodaje: „Ten moment zaskoczenia, kiedy kobieta znajduje wreszcie biustonosz, z którego nic nie wystaje, a miseczka rewelacyjnie przylega do ciała, zbierając i zaokrąglając biust, pozwala się jej poczuć jak milion dolarów! Dobrze dopasowany biustonosz jest nie tylko wygodny, ale poprzez odpowiednie uniesienie i ukształtowanie biustu może też całkowicie zmienić figurę kobiety zarysowując talię i nadając jej odpowiednich proporcji. W ramach naszej kampanii kobiety mogą skorzystać z doskonałych porad specjalistek od brafittingu w naszym partnerskim sklepie artimi w Oleśnie.

* Firma Sapio Research przeprowadziła badanie z udziałem 1504 kobiet w Wielkiej Brytanii na zlecenie Panache w dniach 25–27 kwietnia 2017 r.

Informacje o Panache

Panache to wielokrotnie nagradzana brytyjska marka bielizny, specjalizująca się w szyciu biustonoszy w rozmiarach od D do K. Ponad 35-letnie zaangażowanie w innowacje i inspirujący sposób myślenia pozwoliło wyrobić marce Panache doskonałą reputację pod względem na dopasowania, parametrów technicznych, jakości i atrakcyjnej ceny oferowanych produktów.
Marka Panache od początku koncentruje się na byciu najlepszą w swojej klasie w segmencie bielizny w rozmiarach D plus. Nie chodzi bowiem jedynie o projektowanie pięknej odzieży, ale także o tworzenie produktów, które zagwarantują podtrzymanie i piękny wygląd każdej figury. Dlatego firma stale ulepsza i rozwija swój asortyment, by utrzymać wiodącą pozycję pod względem dopasowania i jakości bielizny.
Panache ma pięć wyjątkowych linii produktowych – każda o wyraźnej stylistyce i osobowości. Są to: Panache, czyli codzienny, modny komfort do rozmiaru brytyjskiej miseczki K, Panache Sport zapewniająca najwyższą ochronę biustu bez względu na rodzaj sportowego wyzwania, dostępna do rozmiaru brytyjskiej miseczki J, Panache Swim oferująca stroje kąpielowe w różnych krojach miseczek, Cleo by Panache dla młodych duchem fashionistek i Sculptresse wyrażającą luksusowy szyk i wdzięk markę stworzoną z myślą o kobietach z pełną figurą.

Bielizna Panache sprzedawana jest w 53 krajach na świecie.

Dodatkowych informacji dla mediów na temat artimi udziela:

artimi@artimi.pl

Anna Giemza, tel. 697 464 343

Dodatkowych informacji dla mediów na temat Panache udziela:

info@sochic.pl

Magdalena Smolińska, tel. 55 272 60 40 wew. 11

* artykuł sponsorowany