Rozkłady jazdy

Poniżej prezentujemy rozkład jazdy linii Rudniki-Praszka-Olesno-Opole przewoźnika Abx2Bus. Zainteresowanych dodaniem rozkładów innych linii prosimy o kontakt pod numerem telefonu 665 696 336.


logo
fb_icon_325x325   Odwiedź nasz profil Facebook

 

LINIA REGULARNA RELACJI: Rudniki-Praszka-Olesno-Opole

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY OD: 01.09..2020r.
BUSY NIE KURSUJĄ w: Wielką Sobotę, Wigilię, Sylwestra i w Święta

KIERUNEK JAZDY TAM: RUDNIKI -> PRASZKA -> OLESNO -> OPOLE

LP. NAZWA PRZYSTANKU PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK SOBOTA
1. BOBROWA 4.30, 5.30, 6.30, 7.30 5.30
2. NOWY BUGAJ 4.33, 5.33, 6.33, 7.33 5.33
3. STARY BUGAJ 4.35, 5.35, 6.35, 7.35 5.35
4. CIECIUŁÓW OSP 4.37, 5.37, 6.37, 7.37 5.37
5. ŻYTNIÓW, szkoła 4.41, 5.41, 6.41, 7.41 5.41
6. RUDNIKI 4.51, 5.51, 6.51, 7.51, 9.01, 10.01, 11.01, 12.01, 12.41, 13.41, 14.41,  17.16, 18.16, 19.16, 20.16 5.51, 10.01, 13.41, 18.16
7. FAUSTIANKA 4.54, 5.54, 6.54, 7.54, 9.04, 10.04, 11.04, 12.04, 12.44, 13.44, 14.44, 17.19, 18.19, 19.19, 20.19 5.54, 10.04, 13.44, 18.19
8. STROJEC 4.59, 5.59, 6.59, 7.59, 9.09, 10.09, 11.09, 12.09, 12.49, 13.49, 14.49, 17.24, 18.24, 19.24, 20.24 5.59, 10.09, 13.49,  18.24
9. PRASZKA, ul. Warszawska 5.03, 6.03, 7.03, 8.03, 9.13, 10.13, 11.13, 12.13, 12.53, 13.53, 14.53, 17.28, 18.28, 19.28, 20.28 6.03, 10.13, 13.53,  18.28
10. PRASZKA, Plac Grunwaldzki 5.05, 6.05, 7.05, 8.05, 9.15, 10.15, 11.15, 12.15, 12.55, 13.55, 14.55, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30 6.05, 10.15, 13.55,  18.30
11. NOWA WIEŚ 5.08, 6.08, 7.08, 8.08, 9.18, 10.18, 11.18, 12.18, 12.58, 13.58, 14.58, 17.33, 18.33, 19.33, 20.33 6.08, 10.18, 13.58,  18.33
12. GORZÓW ŚLĄSKI, szkoła 5.10, 6.10, 7.10, 8.10, 9.20, 10.20, 11.20, 12.20, 13.00, 14.00, 15.00, 17.35, 18.35, 19.35, 20.35 6.10, 10.20, 14.00,  18.35
13. GORZÓW ŚLĄSKI 5.11, 6.11, 7.11, 8.11, 9.21, 10.21, 11.21, 12.21, 13.01, 14.01, 15.01,  17.36, 18.36, 19.36 6.11, 10.21, 14.01, 18.36
14. GORZÓW ŚLĄSKI, Jaronia 5.13, 6.13, 7.13, 8.13, 9.23, 10.23, 11.23, 12.23, 13.03, 14.03, 15.03,  17.38, 18.38, 19.38 6.13, 10.23, 14.03,  18.38
15. PAWŁOWICE, Przedszkole 5.15, 6.15, 7.15, 8.15, 9.25, 10.25, 11.25, 12.25, 13.05, 14.05, 15.05, 17.40, 18.40, 19.40 6.15, 10.25, 14.05,  18.40
16. PAWŁOWICE, OSP 5.16, 6.16, 7.16, 8.16, 9.26, 10.26, 11.26, 12.26, 13.06, 14.06, 15.06, 17.41, 18.41, 19.41 6.16, 10.26, 14.06, 18.41
17. KOZŁOWICE 5.18, 6.18, 7.18, 8.18, 9.28, 10.28, 11.28, 12.28, 13.08, 14.08, 15.08, 17.43, 18.43, 19.43 6.18, 10.28, 14.08, 18.43
18. BOROSZÓW 5.23, 6.23, 7.23, 8.23, 9.33, 10.33, 11.33, 12.33, 13.13, 14.13, 15.13,  17.48, 18.48, 19.48 6.23, 10.33, 14.13,  18.48
19. OLESNO, ul. Sądowa

Centrum Przesiadkowe

5.30, 6.30, 7.30, 8.30, 9.40, 10.40, 11.40, 12.40, 13.20, 14.20, 15.20, 17.55, 18.55, 19.55 6.30, 10.40, 14.20, 18.55
20. OLESNO, ul. Krasickiego 5.33, 6.33, 7.33, 8.33, 9.43, 10.43, 11.43, 12.43, 13.23, 14.23, 15.23, 17.58, 18.58, 19.58 6.33, 10.43, 14.23,  18.58
21. OLESNO, ul. Opolska 5.36, 6.36, 7.36, 8.36, 9.46, 10.46, 11.46, 12.46, 13.26, 14.26, 15.26, 18.01, 19.01, 20.01 6.36, 10.46,  14.26, 19.01
22. ŁOWOSZÓW, Szkoła 5.45, 6.45, 7.45, 8.45, 9.55, 10.55, 11.55, 12.55, 13.35, 14.35, 15.35, 18.10, 19.10, 20.10 6.45, 10.55, 14.35,  19.10
23. WĘDRYNIA I 5.49, 6.49, 7.49, 8.49, 9.59, 10.59, 11.59, 12.59, 13.39, 14.39, 15.39, 18.14, 19.14, 20.14 6.49, 10.59, 14.39,  19.14
24. CHUDOBA 5.51, 6.51, 7.51, 8.51, 10.01, 11.01, 12.01, 13.01, 13.41, 14.41, 15.41, 18.16, 19.16, 20.16 6.51, 11.01, 14.41, 19.16
25. SZUMIRAD 5.55, 6.55, 7.55, 8.55, 10.05, 11.05, 12.05, 13.05, 13.45, 14.45, 15.45, 18.20, 19.20, 20.20 6.55, 11.05, 14.45, 19.20
26. BIERDZANY 6.02, 7.02, 8.02, 9.02, 10.12, 11.12, 12.12, 13.12, 13.52, 14.52, 15.52, 18.27, 19.27, 20.27 7.02, 11.12, 14.52, 19.27
27. OPOLE, OLESKA – Mikołajczyka 6.30, 7.30, 8.30, 9.30, 10.40, 11.40, 12.40, 13.40, 14.20, 15.20, 16.20, 18.55, 19.55, 20.55 7.30, 11.40, 15.20, 19.55
28. OPOLE, OLESKA – Hotel Festiwal 6.32, 7.32, 8.32, 9.32, 10.42, 11.42, 12.42, 13.42, 14.22, 15.22, 16.22, 18.57, 19.57, 20.57 7.32, 11.42, 15.22,  19.57
29. OPOLE, KATOWICKA – Ozimska/Pływalnia 6.34, 7.34, 8.34, 9.34, 10.44, 11.44, 12.44, 13.44, 14.24, 15.24, 16.24, 18.59, 19.59, 20.59 7.34,  11.44, 15.24,  19.59
30. OPOLE, 1 MAJA 6.38, 7.38, 8.38, 9.38, 10.48, 11.48, 12.48, 13.48, 14.28, 15.28, 16.28, 19.03, 20.03, 21.03 7.38, 11.48, 15.28,  20.03,

KIERUNEK JAZDY POWRÓT: OPOLE -> OLESNO -> PRASZKA -> RUDNIKI

LP. NAZWA PRZYSTANKU PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK SOBOTA
1. OPOLE 1 MAJA 6.45, 7.45, 8.45, 9.45, 10.50, 11.50, 12.50, 13.50, 14.35, 15.35, 16.35, 19.35, 20.35, 21.35 7.45, 11.50, 15.35, 20.35
2. OPOLE, OZIMSKA – Katowicka / Pływalnia 6.48, 7.48, 8.48, 9.48, 10.53, 11.53, 12.53, 13.53, 14.38, 15.38, 16.38, 19.38, 20.38, 21.38 7.48, 11.53, 15.38,  20.38
3. OPOLE, OLESKA –Hotel Festiwal 6.51, 7.51, 8.51, 9.51, 10.56, 11.56, 12.56, 13.56, 14.41, 15.41, 16.41, 19.41, 20.41, 21.41 7.51, 11.56, 15.41,  20.41
4. OPOLE, OLESKA – Mikołajczyka 6.53, 7.53, 8.53, 9.53, 10.58, 11.58, 12.58, 13.58, 14.43, 15.43, 16.43, 19.43, 20.43, 21.43 7.53, 11.58, 15.43,  20.43
5. BIERDZANY 7.21, 8.21, 9.21, 10.21, 11.26, 12.26, 13.26, 14.26, 15.11, 16.11, 17.11, 20.11, 21.11, 22.11 8.21, 12.26, 16.11,  21.11
6. SZUMIRAD 7.28, 8.28, 9.28, 10.28, 11.33, 12.33, 13.33, 14.33, 15.18, 16.18, 17.18, 20.18, 21.18, 22.18 8.28, 12.33, 16.18,  21.18
7. CHUDOBA 7.32, 8.32, 9.32, 10.32, 11.37, 12.37, 13.37, 14.37, 15.22, 16.22, 17.22, 20.22, 21.22, 22.22 8.32, 12.37, 16.22, 21.22
8. WĘDRYNIA I 7.34, 8.34, 9.34, 10.34, 11.39, 12.39, 13.39, 14.39, 15.24, 16.24, 17.24, 20.24, 21.24, 22.24 8.34, 12.39, 16.24,  21.24
9. ŁOWOSZÓW, Szkoła 7.38, 8.38, 9.38, 10.38, 11.43, 12.43, 13.43, 14.43, 15.28, 16.28, 17.28, 20.28, 21.28, 22.28 8.38, 12.43, 16.28,  21.28
10. OLESNO, ul. Opolska 7.47, 8.47, 9.47, 10.47, 11.52, 12.52, 13.52, 14.52, 15.37, 16.37, 17.37, 20.37, 21.37, 22.37 8.47, 12.52, 16.37, 21.37
11. OLESNO, ul. Krasickiego 7.50, 8.50, 9.50, 10.50, 11.55, 12.55, 13.55, 14.55, 15.40, 16.40, 17.40, 20.40, 21.40, 22.40 8.50, 12.55, 16.40, 21.40
12. OLESNO, ul. Sądowa

Centrum Przesiadkowe

7.53, 8.53, 9.53, 10.53, 11.58, 12.58, 13.58, 14.58, 15.43, 16.43, 17.43, 20.43, 21.43, 22.43 8.53, 12.58, 16.43, 21.43
13. BOROSZÓW 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.05, 13.05, 14.05, 15.05, 15.50, 16.50, 17.50, 20.50, 21.50, 22.50 9.00, 13.05, 16.50,  21.50
14. KOZŁOWICE 8.05, 9.05, 10.05, 11.05, 12.10, 13.10, 14.10, 15.10, 15.55, 16.55, 17.55, 20.55, 21.55, 22.55 9.05, 13.10, 16.55, 21.55
15. PAWŁOWICE, OSP 8.07, 9.07, 10.07, 11.07, 12.12, 13.12, 14.12, 15.12, 15.57, 16.57, 17.57, 20.57, 21.57, 22.57 9.07, 13.12, 16.57,  21.57
16. PAWŁOWICE, Przedszkole 8.08, 9.08, 10.08, 11.08, 12.13, 13.13, 14.13, 15.13, 15.58, 16.58, 17.58, 20.58, 21.58, 22.58 9.08, 13.13, 16.58, 21.58
17. GORZÓW ŚLĄSKI, Jaronia 8.10, 9.10, 10.10, 11.10, 12.15, 13.15, 14.15, 15.15, 16.00, 17.00, 18.00, 21.00, 22.00, 23.00 9.10, 13.15, 17.00, 22.00
18. GORZÓW ŚLĄSKI 8.12, 9.12, 10.12, 11.12, 12.17, 13.17, 14.17, 15.17, 16.02, 17.02, 18.02, 21.02, 22.02, 23.02 9.12, 13.17, 17.02,  22.02
19. GORZÓW ŚLĄSKI, ZSG 8.14, 9.14, 10.14, 11.14, 12.19, 13.19, 14.19, 15.19, 16.04, 17.04, 18.04, 21.04, 22.04, 23.04 9.14, 13.19, 17.04, 22.04
20. NOWA WIEŚ 8.16, 9.16, 10.16, 11.16, 12.21, 13.21, 14.21, 15.21, 16.06, 17.06, 18.06, 21.06, 22.06, 23.06 9.16, 13.21, 17.06, 22.06
21. PRASZKA, Plac Grunwaldzki 7.00, 8.19, 9.19, 10.19, 11.19, 12.24, 13.24, 14.24, 15.24, 16.09, 17.09, 18.09, 21.09, 22.09, 23.09 9.19, 13.24, 17.09, 22.09
22. PRASZKA, Warszawska 7.02, 8.21, 9.21, 10.21, 11.21, 12.26, 13.26, 14.26, 15.26, 16.11, 17.11, 18.11, 21.11, 22.11, 23.11 9.21, 13.26, 17.11,  22.11
23. STROJEC 7.05, 8.25, 9.25, 10.25, 11.25, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.15, 17.15, 18.15, 21.15, 22.15, 23.15 9.25, 13.30, 17.15,  22.15
24. PORĄBKI 8.30, 9.30, 10.30, 11.30, 12.35, 13.35, 14.35, 15.35, 16.20, 17.20, 18.20, 21.20, 22.20, 23.20 9.30, 13.35, 17.20,  22.20
25. RUDNIKI 8.33, 9.33, 10.33, 11.33, 12.38, 13.38, 14.38, 15.38, 16.23, 17.23, 18.23, 21.23, 22.23, 23.23 9.33, 13.38, 17.23,  22.23
+ KURSY: RUDNIKI -> BOBROWA przez Żytniów, Cieciułów, Stary Bugaj, Nowy Bugaj 6:55, 13.45, 14.45