Rozkłady jazdy

Poniżej prezentujemy rozkład jazdy linii Rudniki-Praszka-Olesno-Opole przewoźnika Abx2Bus. Zainteresowanych dodaniem rozkładów innych linii prosimy o kontakt pod numerem telefonu 665 696 336.


logo
fb_icon_325x325   Odwiedź nasz profil Facebook

 

LINIA REGULARNA RELACJI: Rudniki-Praszka-Olesno-Opole

ROZKŁAD JAZDY WAŻNY OD: 23.10.2017r.
BUSY NIE KURSUJĄ w: Wielką Sobotę, Wigilię, Sylwestra i w Święta

KIERUNEK JAZDY TAM: RUDNIKI -> PRASZKA -> OLESNO -> OPOLE

LP. NAZWA PRZYSTANKU PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
1. BOBROWA 4.30, 5.30, 6.30, 7.30 5.30, 7.30 5.30, 7.30
2. NOWY BUGAJ 4.33, 5.33, 6.33, 7.33 5.33, 7.33 5.33, 7.33
3. STARY BUGAJ 4.35, 5.35, 6.35, 7.35 5.35, 7.35 5.35, 7.35
4. CIECIUŁÓW OSP 4.37, 5.37, 6.37, 7.37 5.37, 7.37 5.37, 7.37
5. ŻYTNIÓW, szkoła 4.41, 5.41, 6.41, 7.41 5.41, 7.41 5.41, 7.41
6. RUDNIKI 4.51, 5.51, 6.51, 7.51, 9.01, 10.01, 11.01, 12.01, 12.41, 13.41, 14.41, 15.41, 17.16, 18.16, 19.16, 20.16 5.51, 7.51, 10.01, 12.01, 13.41, 15.41, 18.16, 20.16 5.51, 7.51, 14.41, 17.16
7. FAUSTIANKA 4.54, 5.54, 6.54, 7.54, 9.04, 10.04, 11.04, 12.04, 12.44, 13.44, 14.44, 15.44, 17.19, 18.19, 19.19, 20.19 5.54, 7.54, 10.04, 12.04, 13.44, 15.44, 18.19, 20.19 5.54, 7.54, 14.44, 17.19
8. STROJEC 4.59, 5.59, 6.59, 7.59, 9.09, 10.09, 11.09, 12.09, 12.49, 13.49, 14.49, 15.49, 17.24, 18.24, 19.24, 20.24 5.59, 7.59, 10.09, 12.09, 13.49, 15.49, 18.24, 20.24 5.59, 7.59, 14.49, 17.24
9. PRASZKA, ul. Warszawska 5.03, 6.03, 7.03, 8.03, 9.13, 10.13, 11.13, 12.13, 12.53, 13.53, 14.53, 15.53, 17.28, 18.28, 19.28, 20.28 6.03, 8.03, 10.13, 12.13, 13.53, 15.53, 18.28, 20.28 6.03, 8.03, 14.53, 17.28
10. PRASZKA, Plac Grunwaldzki 5.05, 6.05, 7.05, 8.05, 9.15, 10.15, 11.15, 12.15, 12.55, 13.55, 14.55, 15.55, 17.30, 18.30, 19.30, 20.30 6.05, 8.05, 10.15, 12.15, 13.55, 15.55, 18.30, 20.30 6.05, 8.05, 14.55, 17.30
11. NOWA WIEŚ 5.08, 6.08, 7.08, 8.08, 9.18, 10.18, 11.18, 12.18, 12.58, 13.58, 14.58, 15.58, 17.33, 18.33, 19.33, 20.33 6.08, 8.08, 10.18, 12.18, 13.58, 15.58, 18.33, 20.33 6.08, 8.08, 14.58, 17.33
12. GORZÓW ŚLĄSKI, szkoła 5.10, 6.10, 7.10, 8.10, 9.20, 10.20, 11.20, 12.20, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.35, 18.35, 19.35, 20.35 6.10, 8.10, 10.20, 12.20, 14.00, 16.00, 18.35, 20.35 6.10, 8.10, 15.00, 17.35
13. GORZÓW ŚLĄSKI 5.11, 6.11, 7.11, 8.11, 9.21, 10.21, 11.21, 12.21, 13.01, 14.01, 15.01, 16.01, 17.36, 18.36, 19.36, 20.36 6.11, 8.11, 10.21, 12.21, 14.01, 16.01, 18.36, 20.36 6.11, 8.11, 15.01, 17.36
14. GORZÓW ŚLĄSKI, Jaronia 5.13, 6.13, 7.13, 8.13, 9.23, 10.23, 11.23, 12.23, 13.03, 14.03, 15.03, 16.03, 17.38, 18.38, 19.38, 20.38 6.13, 8.13, 10.23, 12.23, 14.03, 16.03, 18.38, 20.38 6.13, 8.13, 15.03, 17.38
15. PAWŁOWICE, Przedszkole 5.15, 6.15, 7.15, 8.15, 9.25, 10.25, 11.25, 12.25, 13.05, 14.05, 15.05, 16.05, 17.40, 18.40, 19.40, 20.40 6.15, 8.15, 10.25, 12.25, 14.05, 16.05, 18.40, 20.40 6.15, 8.15, 15.05, 17.40
16. PAWŁOWICE, OSP 5.16, 6.16, 7.16, 8.16, 9.26, 10.26, 11.26, 12.26, 13.06, 14.06, 15.06, 16.06, 17.41, 18.41, 19.41, 20.41 6.16, 8.16, 10.26, 12.26, 14.06, 16.06, 18.41, 20.41 6.16, 8.16, 15.06, 17.41
17. KOZŁOWICE 5.18, 6.18, 7.18, 8.18, 9.28, 10.28, 11.28, 12.28, 13.08, 14.08, 15.08, 16.08, 17.43, 18.43, 19.43, 20.43 6.18, 8.18, 10.28, 12.28, 14.08, 16.08, 18.43, 20.43 6.18, 8.18, 15.08, 17.43
18. BOROSZÓW 5.23, 6.23, 7.23, 8.23, 9.33, 10.33, 11.33, 12.33, 13.13, 14.13, 15.13, 16.13, 17.48, 18.48, 19.48, 20.48 6.23, 8.23, 10.33, 12.33, 14.13, 16.13, 18.48, 20.48 6.23, 8.23, 15.13, 17.48
19. OLESNO, ul. Sądowa 5.30, 6.30, 7.30, 8.30, 9.40, 10.40, 11.40, 12.40, 13.20, 14.20, 15.20, 16.20, 17.55, 18.55, 19.55, 20.55 6.30, 8.30, 10.40, 12.40, 14.20, 16.20, 18.55, 20.55 6.30, 8.30, 15.20, 17.55
20. OLESNO, ul. Krasickiego 5.33, 6.33, 7.33, 8.33, 9.43, 10.43, 11.43, 12.43, 13.23, 14.23, 15.23, 16.23, 17.58, 18.58, 19.58, 20.58 6.33, 8.33, 10.43, 12.43, 14.23, 16.23, 18.58, 20.58 6.33, 8.33, 15.23, 17.58
21. OLESNO, ul. Opolska 5.36, 6.36, 7.36, 8.36, 9.46, 10.46, 11.46, 12.46, 13.26, 14.26, 15.26, 16.26, 18.01, 19.01, 20.01, 21.01 6.36, 8.36, 10.46, 12.46, 14.26, 16.26, 19.01, 21.01 6.36, 8.36, 15.26, 18.01
22. ŁOWOSZÓW, Szkoła 5.45, 6.45, 7.45, 8.45, 9.55, 10.55, 11.55, 12.55, 13.35, 14.35, 15.35, 16.35, 18.10, 19.10, 20.10, 21.10 6.45, 8.45, 10.55, 12.55, 14.35, 16.35, 19.10, 21.10 6.45, 8.45, 15.35, 18.10
23. WĘDRYNIA I 5.49, 6.49, 7.49, 8.49, 9.59, 10.59, 11.59, 12.59, 13.39, 14.39, 15.39, 16.39, 18.14, 19.14, 20.14, 21.14 6.49, 8.49, 10.59, 12.59, 14.39, 16.39, 19.14, 21.14 6.49, 8.49, 15.39, 18.14
24. CHUDOBA 5.51, 6.51, 7.51, 8.51, 10.01, 11.01, 12.01, 13.01, 13.41, 14.41, 15.41, 16.41, 18.16, 19.16, 20.16, 21.16 6.51, 8.51, 11.01, 13.01, 14.41, 16.41, 19.16, 21.16 6.51, 8.51, 15.41, 18.16
25. SZUMIRAD 5.55, 6.55, 7.55, 8.55, 10.05, 11.05, 12.05, 13.05, 13.45, 14.45, 15.45, 16.45, 18.20, 19.20, 20.20, 21.20 6.55, 8.55, 11.05, 13.05, 14.45, 16.45, 19.20, 21.20 6.55, 8.55, 15.45, 18.20
26. BIERDZANY 6.02, 7.02, 8.02, 9.02, 10.12, 11.12, 12.12, 13.12, 13.52, 14.52, 15.52, 16.52, 18.27, 19.27, 20.27, 21.27 7.02, 9.02, 11.12, 13.12, 14.52, 16.52, 19.27, 21.27 7.02, 9.02, 15.41, 18.16
27. OPOLE, OLESKA – Mikołajczyka 6.30, 7.30, 8.30, 9.30, 10.40, 11.40, 12.40, 13.40, 14.20, 15.20, 16.20, 17.20, 18.55, 19.55, 20.55, 21.55 7.30, 9.30, 11.40, 13.40, 15.20, 17.20, 19.55, 21.55 7.30, 9.30, 16.20, 18.55
28. OPOLE, OLESKA – Okrąglak 6.32, 7.32, 8.32, 9.32, 10.42, 11.42, 12.42, 13.42, 14.22, 15.22, 16.22, 17.22, 18.57, 19.57, 20.57, 21.57 7.32, 9.32, 11.42, 13.42, 15.22, 17.22, 19.57, 21.57 7.32, 9.32, 16.22, 18.57
29. OPOLE, KATOWICKA – Szpital 6.34, 7.34, 8.34, 9.34, 10.44, 11.44, 12.44, 13.44, 14.24, 15.24, 16.24, 17.24, 18.59, 19.59, 20.59, 21.59 7.34, 9.34, 11.44, 13.44, 15.24, 17.24, 19.59, 21.59 7.34, 9.34, 16.24, 18.59
30. OPOLE, REYMONTA 6.38, 7.38, 8.38, 9.38, 10.48, 11.48, 12.48, 13.48, 14.28, 15.28, 16.28, 17.28, 19.03, 20.03, 21.03, 22.03 7.38, 9.38, 11.48, 13.48, 15.28, 17.28, 20.03, 22.03 7.38, 9.38, 16.28, 19.03

KIERUNEK JAZDY POWRÓT: OPOLE -> OLESNO -> PRASZKA -> RUDNIKI

LP. NAZWA PRZYSTANKU PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
1. OPOLE, REYMONTA 6.45, 7.45, 8.45, 9.45, 10.50, 11.50, 12.50, 13.50, 14.35, 15.35, 16.35, 17.35, 19.35, 20.35, 21.35, 22.35 7.45, 9.45, 11.50, 13.50, 15.35, 17.35, 20.35, 22.35 8.45, 10.50, 16.35, 19.35
2. OPOLE, OZIMSKA – Dubois 6.47, 7.47, 8.47, 9.47, 10.52, 11.52, 12.52, 13.52, 14.37, 15.37, 16.37, 17.37, 19.37, 20.37, 21.37, 22.37 7.47, 9.47, 11.52, 13.52, 15.37, 17.37, 20.37, 22.37 8.47, 10.52, 16.37, 19.37
3. OPOLE, OZIMSKA – Katowicka 6.48, 7.48, 8.48, 9.48, 10.53, 11.53, 12.53, 13.53, 14.38, 15.38, 16.38, 17.38, 19.38, 20.38, 21.38, 22.38 7.48, 9.48, 11.53, 13.53, 15.38, 17.38, 20.38, 22.38 8.48, 10.53, 16.38, 19.38
4. OPOLE, OLESKA – Okrąglak 6.51, 7.51, 8.51, 9.51, 10.56, 11.56, 12.56, 13.56, 14.41, 15.41, 16.41, 17.41, 19.41, 20.41, 21.41, 22.41 7.51, 9.51, 11.56, 13.56, 15.41, 17.41, 20.41, 22.41 8.51, 10.56, 16.41, 19.41
5. OPOLE, OLESKA – Mikołajczyka 6.53, 7.53, 8.53, 9.53, 10.58, 11.58, 12.58, 13.58, 14.43, 15.43, 16.43, 17.43, 19.43, 20.43, 21.43, 22.43 7.53, 9.53, 11.58, 13.58, 15.43, 17.43, 20.43, 22.43 8.53, 10.58, 16.43, 19.43
6. BIERDZANY 7.21, 8.21, 9.21, 10.21, 11.26, 12.26, 13.26, 14.26, 15.11, 16.11, 17.11, 18.11, 20.11, 21.11, 22.11, 23.11 8.21, 10.21, 12.26, 14.26, 16.11, 18.11, 21.11, 23.11 9.21, 11.26, 17.11, 20.11
7. SZUMIRAD 7.28, 8.28, 9.28, 10.28, 11.33, 12.33, 13.33, 14.33, 15.18, 16.18, 17.18, 18.18, 20.18, 21.18, 22.18, 23.18 8.28, 10.28, 12.33, 14.33, 16.18, 18.18, 21.18, 23.18 9.28, 11.33, 17.18, 20.18
8. CHUDOBA 7.32, 8.32, 9.32, 10.32, 11.37, 12.37, 13.37, 14.37, 15.22, 16.22, 17.22, 18.22, 20.22, 21.22, 22.22, 23.22 8.32, 10.32, 12.37, 14.37, 16.22, 18.22, 21.22, 23.22 9.32, 11.37, 17.22, 20.22
9. WĘDRYNIA I 7.34, 8.34, 9.34, 10.34, 11.39, 12.39, 13.39, 14.39, 15.24, 16.24, 17.24, 18.24, 20.24, 21.24, 22.24, 23.24 8.34, 10.34, 12.39, 14.39, 16.24, 18.24, 21.24, 23.24 9.34, 11.34, 17.24, 20.24
10. ŁOWOSZÓW, Szkoła 7.38, 8.38, 9.38, 10.38, 11.43, 12.43, 13.43, 14.43, 15.28, 16.28, 17.28, 18.28, 20.28, 21.28, 22.28, 23.28 8.38, 10.38, 12.43, 14.43, 16.28, 18.28, 21.28, 23.28 9.38, 11.38, 17.28, 20.28
11. OLESNO, ul. Opolska 7.47, 8.47, 9.47, 10.47, 11.52, 12.52, 13.52, 14.52, 15.37, 16.37, 17.37, 18.37, 20.37, 21.37, 22.37, 23.37 8.47, 10.47, 12.52, 14.52, 16.37, 18.37, 21.37, 23.37 9.47, 11.52, 17.37, 20.37
12. OLESNO, ul. Krasickiego 7.50, 8.50, 9.50, 10.50, 11.55, 12.55, 13.55, 14.55, 15.40, 16.40, 17.40, 18.40, 20.40, 21.40, 22.40, 23.40 8.50, 10.50, 12.55, 14.55, 16.40, 18.40, 21.40, 23.40 9.50, 11.55, 17.40, 20.40
13. OLESNO, ul. Sądowa 7.53, 8.53, 9.53, 10.53, 11.58, 12.58, 13.58, 14.58, 15.43, 16.43, 17.43, 18.43, 20.43, 21.43, 22.43, 23.43 8.53, 10.53, 12.58, 14.58, 16.43, 18.43, 21.43, 23.43 9.53, 11.58, 17.43, 20.43
14. BOROSZÓW 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.05, 13.05, 14.05, 15.05, 15.50, 16.50, 17.50, 18.50, 20.50, 21.50, 22.50, 23.50 9.00, 11.00, 13.05, 15.05, 16.50, 18.50, 21.50, 23.50 10.00, 12.05, 17.50, 20.50
15. KOZŁOWICE 8.05, 9.05, 10.05, 11.05, 12.10, 13.10, 14.10, 15.10, 15.55, 16.55, 17.55, 18.55, 20.55, 21.55, 22.55, 23.55 9.05, 11.05, 13.10, 15.10, 16.55, 18.55, 21.55, 23.55 10.05, 12.10, 17.55, 20.55
16. PAWŁOWICE, OSP 8.07, 9.07, 10.07, 11.07, 12.12, 13.12, 14.12, 15.12, 15.57, 16.57, 17.57, 18.57, 20.57, 21.57, 22.57, 23.57 9.07, 11.07, 13.12, 15.12, 16.57, 18.57, 21.57, 23.57 10.07, 12.12, 17.57, 20.57
17. PAWŁOWICE, Przedszkole 8.08, 9.08, 10.08, 11.08, 12.13, 13.13, 14.13, 15.13, 15.58, 16.58, 17.58, 18.58, 20.58, 21.58, 22.58, 23.58 9.08, 11.08, 13.13, 15.13, 16.58, 18.58, 21.58, 23.58 10.08, 12.13, 17.58, 20.58
18. GORZÓW ŚLĄSKI, Jaronia 8.10, 9.10, 10.10, 11.10, 12.15, 13.15, 14.15, 15.15, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00 9.10, 11.10, 13.15, 15.15, 17.00, 19.00, 22.00, 00.00 10.10, 12.15, 18.00, 21.00
19. GORZÓW ŚLĄSKI 8.12, 9.12, 10.12, 11.12, 12.17, 13.17, 14.17, 15.17, 16.02, 17.02, 18.02, 19.02, 21.02, 22.02, 23.02, 00.02 9.12, 11.12, 13.17, 15.17, 17.02, 19.02, 22.02, 00.02 10.12, 12.17, 18.02, 21.02
20. GORZÓW ŚLĄSKI, ZSG 8.14, 9.14, 10.14, 11.14, 12.19, 13.19, 14.19, 15.19, 16.04, 17.04, 18.04, 19.04, 21.04, 22.04, 23.04, 00.04 9.14, 11.14, 13.19, 15.19, 17.04, 19.04, 22.04, 00.04 10.14, 12.19, 18.04, 21.04
21. NOWA WIEŚ 8.16, 9.16, 10.16, 11.16, 12.21, 13.21, 14.21, 15.21, 16.06, 17.06, 18.06, 19.06, 21.06, 22.06, 23.06, 00.06 9.16, 11.16, 13.21, 15.21, 17.06, 19.06, 22.06, 00.06 10.16, 12.21, 18.06, 21.06
22. PRASZKA, Plac Grunwaldzki 4.25, 7.00, 8.19, 9.19, 10.19, 11.19, 12.24, 13.24, 14.24, 15.24, 16.09, 17.09, 18.09, 19.09, 21.09, 22.09, 23.09, 00.09 9.19, 11.19, 13.24, 15.24, 17.09, 19.09, 22.09, 00.09 10.19, 12.24, 18.09, 21.09
23. PRASZKA, Warszawska 4.27, 7.02, 8.21, 9.21, 10.21, 11.21, 12.26, 13.26, 14.26, 15.26, 16.11, 17.11, 18.11, 19.11, 21.11, 22.11, 23.11, 00.11 9.21, 11.21, 13.26, 15.26, 17.11, 19.11, 22.11, 00.11 10.21, 12.26, 18.11, 21.11
24. STROJEC 4.30, 7.05, 8.25, 9.25, 10.25, 11.25, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.15, 17.15, 18.15, 19.15, 21.15, 22.15, 23.15, 00.15 9.25, 11.25, 13.30, 15.30, 17.15, 19.15, 22.15, 00.15 10.25, 12.30, 18.15, 21.15
25. PORĄBKI 8.30, 9.30, 10.30, 11.30, 12.35, 13.35, 14.35, 15.35, 16.20, 17.20, 18.20, 19.20, 21.20, 22.20, 23.20, 00.20 9.30, 11.30, 13.35, 15.35, 17.20, 19.20, 22.20, 00.20 10.30, 12.35, 18.20, 21.20
26. RUDNIKI 8.33, 9.33, 10.33, 11.33, 12.38, 13.38, 14.38, 15.38, 16.23, 17.23, 18.23, 19.23, 21.23, 22.23, 23.23, 00.23 9.33, 11.33, 13.38, 15.38, 17.23, 19.23, 22.23, 00.23 10.33, 12.38, 18.23, 21.23
+ KURSY: RUDNIKI -> BOBROWA przez Żytniów, Cieciułów, Stary Bugaj, Nowy Bugaj 13.55, 14.50