Oświadczenie Stefana Jamy w sprawie Róży Powiatu 2017

Oświadczenie Stefana Jamy w sprawie Róży Powiatu 2017

Po wręczeniu Róży Powiatu 2017 wystąpiło nieporozumienie, w sprawie przedstawienia dorobku jednego z nagrodzonych.

Stefan Jama został przedstawiony podczas uroczystej gali jako obecny prezes klubu LMKS Piast Gorzów Śląski, chociaż prezesem klubu od kilku lat nie jest. Stefan Jama jest zasłużonym człowiekiem dla sportu powiatu oleskiego, wieloletnim działaczem i sportowcem z wieloma sukcesami, jednak nie pełni obecnie żadnej funkcji w gorzowskim klubie.

Stefan Jama wydał w tej sprawie oświadczenie:

– W sprawie nagród Róży Powiatu 2017 chciałbym wyjaśnić nieporozumienie, które wystąpiło po wręczeniu statuetek, a szczególnie po przedstawieniu mojej osoby jako obecnego prezesa klubu LMKS Piast Gorzów Śląski. Chciałbym oświadczyć, że nie jestem obecnie prezesem klubu, ani jego członkiem, a informacja o tym ukazała się bez mojej wiedzy. To informacja organizatorów, która nie była ze mną konsultowana, a która wpłynęła na późniejsze niejasności.

Życzę wszystkim klubom powiatu oleskiego samych sukcesów, a w szczególności klubowi LMKS Piast Gorzów Śląski oraz całemu obecnemu zarządowi klubu. Zawsze byłem wiernym kibicem i trzymam kciuki za sportowców w całym powiecie oleskim.

Przykro mi, że bez mojej wiedzy, wystąpiło wspomniane nieporozumienie.

Pozdrawiam wszystkich sportowców, kibiców, działaczy, sędziów i weteranów piłkarskich!


Damian Pietruska

O wszystkich nagrodzonych oraz gali Róże Powiatu 2017 pisaliśmy tutaj:

Róże Powiatu 2017 – oto laureaci

Podziel się