Wyskakali ponad 1700 złotych dla potrzebujących

Wyskakali ponad 1700 złotych dla potrzebujących

W piątkowy wieczór 7 grudnia w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce został zorganizowany po raz III Charytatywny Maraton Jump&Bounce Fitness pod tytułem: „Wigilia Pełna Prezentów 2018″.

Każdy z uczestników otrzymał magiczną czapkę Świętego Mikołaja oraz butelkę wody na zabicie pragnienia. 3-godzinne zmagania na trampolinach poprowadziła instruktorka Justyna Koper-Gielniak oraz jej skoczne i uśmiechnięte pomocnice.

Łącznie udało się zebrać kwotę w wysokości 1 747 złotych oraz 49 kilogramów artykułów spożywczych. Za zebrane pieniądze zostaną zakupione przybory szkolne, odzież sportowa oraz obuwie dla grupy dzieci w trudnej sytuacji życiowej z gminy Praszka.

– Co prawda jest to niewielka pomoc, jak igła w stogu siana, ale dzięki ludziom o wielkich sercach możemy sprawić, że dzieci uwierzą w dobro i lepsze jutro. Pamiętajmy, że wspólnymi siłami możemy stworzyć radosne święta – mówi Tomasz Szymański, jeden z organizatorów.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim ,którzy przyłożyli się do tak szczytnego celu oraz osobom zaangażowanym w organizację: Fitness Justyna wraz ze skocznymi koleżankami, DJ BARTEK, ZSP nr 1 – Lechosław Baros, Salon Kosmetyczny PARADISE, NEAPCO Praszka, LKS Basket Praszka.


*- Informacja i zdjęcia: LKS Basket Praszka.

Podziel się