Doktorvolt z wyróżnieniem – Laur Umiejętności i Kompetencji

Doktorvolt z wyróżnieniem – Laur Umiejętności i Kompetencji

W środę 16 stycznia 2019 roku w Filharmonii Opolskiej odbyła się uroczysta gala XVII edycji Laurów Umiejętności i Kompetencji, podczas której Zbigniew Maleska, właściciel firmy Doktorvolt z Malichowa odebrał wyróżnienie w kategorii „Zespół – wspólny sukces”.

Wydarzenie skupiło najważniejszych przedstawicieli nauki, oświaty, kultury, sztuki, polityki i ochrony zdrowia w województwie opolskim. Konkurs ma na celu nagradzanie liderów i organizacji działających na rzecz innowacji i rozwoju. O wynikach zadecydowała kapituła zrzeszająca m.in. przedstawicieli władzy, rektorów opolskich uczelni jak również czołowych przedsiębiorców w regionie. Całość była transmitowana na żywo w telewizji TVP 3 Opole.

20190116_193223-800x600

Pod ocenę w konkursie brane były czynniki świadczące o zgranym działaniu załogi pracowniczej na różnych szczeblach w dążeniu do wspólnego celu. Są to m.in. powszechne zaangażowanie, konsekwentne współdziałanie oraz gotowość do podnoszenia swoich kompetencji.

Wyróżnienie w Laurach Umiejętności i Kompetencji świadczy też o obecności innowacyjnych rozwiązań w funkcjonowaniu firmy Doktorvolt. Jest to silna motywacja do dalszej pracy nad doskonaleniem jej działania na rynku i w regionie. Dążenie do rozwoju wewnątrz organizacji, wpływ na lokalne otoczenie jak i współpraca z innymi przedsiębiorcami leży w głównych założeniach firmy.

p1190340-800x800


*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się