• Home »
  • Sport »
  • OKS Olesno z kolejnym zakończonym projektem dla dzieciaków

OKS Olesno z kolejnym zakończonym projektem dla dzieciaków

OKS Olesno z kolejnym zakończonym projektem dla dzieciaków

OKS Olesno zakończył realizację projektu “Sport i zabawa to fajna sprawa”, w ramach którego zorganizowano cykl sześciu turniejów, które odbywały się na oleskich boiskach oraz spotkania profilaktyczne z zaproszonymi gośćmi.


Spotkanie na temat dietetyki przeprowadziła mgr inż. Monika Bartoszek, dietetyk z Olesna, która działa pod nazwą Healthy Belly. Zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadził strażak Adrian Brzenska, natomiast zajęcia z fizjoterapii odbyły się dzięki Remigiuszowi Wachowskiemu, który prowadzi PalpolMed gabinet fizjoterapii Olesno. Wszystkie te spotkania odbyły się online.

Projekt dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie LGD „Dolina Stobrawy”.

– Mamy nadzieję, że w przyszłym roku znowu uda się zrealizować ciekawy projekt – mówi Krzysztof Meryk, koordynator. – Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia!

Podziel się