• Home »
  • Informacje »
  • Już w tę sobotę XXVI Oleskie Uliczne Biegi Pokoju! Organizacja ruchu na osiedlu Walce oraz miejsca parkingowe

Już w tę sobotę XXVI Oleskie Uliczne Biegi Pokoju! Organizacja ruchu na osiedlu Walce oraz miejsca parkingowe

Już w tę sobotę XXVI Oleskie Uliczne Biegi Pokoju! Organizacja ruchu na osiedlu Walce oraz miejsca parkingowe

Już w sobotę 11 maja w Oleśnie odbędą się XXVI Oleskie Uliczne Biegi Pokoju. Z tego powodu wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym, a z powodu budowy Krajowego Centrum Szkolenia Służb Ratowniczych może wystąpić problem z brakiem miejsc parkingowych. 

W związku z tym publikujemy komunikat organizatorów:

Prosimy o wyrozumiałość mieszkańców osiedla Walce, gdyż 11 maja 2024 r. pomiędzy godziną 16:20, a 17:30 wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

W tych godzinach będzie odbywał się bieg główny na dystansie 5 km. Uczestnicy biegu pobiegną ulicami: Kilińskiego, Wronczyńską i Wachowską. Ulice i skrzyżowania będą zabezpieczone przez Ochotniczą Straż Pożarną, Straż Miejską i Policję.

Prosimy o nieparkowanie pojazdów w obszarze zamknięcia ruchu w podanych godzinach oraz dostosowanie się do poleceń organizatorów i służb porządkowych. Dodatkowo prosimy o dopilnowanie, by zwierzęta domowe w czasie trwania biegów nie opuszczały posesji.

Informujemy również, iż znajdujący się przy ul. Wachowskiej tzw. plac cyrkowy jest w tym roku wyłączony ze strefy parkowania podczas biegów, ponieważ trwa tam budowa Krajowego Centrum Szkolenia Służb Ratowniczych.

Prosimy wszystkich mieszkańców osiedla Walce o wyrozumiałość, a przyjezdnych o parkowanie swoich samochodów na innych miejscach parkingowych dostępnych na terenie Olesna.

Podziel się