• Home »
  • Informacje »
  • Za nami pracowity miesiąc! W kwietniu odwiedziło nas ponad 26 tysięcy użytkowników

Za nami pracowity miesiąc! W kwietniu odwiedziło nas ponad 26 tysięcy użytkowników

Za nami pracowity miesiąc! W kwietniu odwiedziło nas ponad 26 tysięcy użytkowników

Kwiecień 2024 roku był dla naszego portalu miesiącem wyjątkowo intensywnym. W tym czasie portal odwiedziło ponad 26 tysięcy użytkowników! Dziękujemy za Waszą obecność!

Tak duża liczba odwiedzin (ponad 57 tysięcy sesji) była spowodowana między innymi odbywającymi się 7 kwietnia wyborami samorządowymi. Nasi czytelnicy z pewnością szukali wyników wyborów, a my staraliśmy się jak najszybciej je przekazać. I to najlepiej od razu ze wszystkich gmin. Tę prawidłowość widać na wykresie:

To jednak nie tylko efekt odbywających się wyborów. Opublikowaliśmy dziesiątki przeróżnych artykułów z różnych dziedzin. Do końca miesiąca statystyki portalu utrzymywały się na wysokim poziomie, a maj również ruszył z impetem (chociaż oczywiście trudno będzie pobić kwietniowe wyniki).

Czy wynik ponad 26 tysięcy użytkowników to dobry rezultat? Jesteśmy portalem lokalnym, obejmującym swoim zasięgiem powiat oleski. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że nasz powiat liczy ponad 60 tysięcy mieszkańców, uważamy, że to wynik wręcz rewelacyjny! Przecież nie każdy jest w stanie (dzieci, osoby starsze) korzystać z internetu i nie każdy ma w ogóle do niego dostęp.

Jako ciekawostkę, podajemy także dane demograficzne naszych czytelników (pozdrawiamy panie, które chętnie nas odwiedzają!).

Dziękujemy!

Publikacja powyższych statystyk jest jednak przyczynkiem do tego, aby podziękować – Wam, czytelnikom! Za zaufanie, za wyrozumiałość. Nie mamy ogromnych możliwości, zaplecza, sztabu. Nie mamy budżetu finansowanego z pieniędzy podatników jak media publiczne. Niektórych wyścigów nigdy nie wygramy.

Wszystko co mamy, to odrobina talentu oraz naprawdę ogrom włożonego czasu i wysiłku, aby dostarczyć Państwu WIARYGODNĄ informację na czas. Nie jesteśmy idealni, cały czas się uczymy i prosimy o wsparcie. Jak widać jednak, po ponad dziesięciu latach działalności, stale cieszymy się Waszym zaufaniem.


Zachęcamy do reklamy…

Na koniec, zachęcamy właścicieli firm do reklamy na naszym portalu. Powyższe statystyki wskazują, że naprawdę trudno znaleźć lepsze miejsca, aby dotrzeć ze swoją ofertą do mieszkańców powiatu oleskiego. Nasza reklama różni się tym od wszelkich reklam tradycyjnych, że klient może od razu zapoznać się z całą ofertą oraz historią firmy, klikając w określony baner lub z historią przedstawioną w artykule sponsorowanym.

Ktoś zapyta, w takim razie, ile to wszystko kosztuje? Nasza oferta jest przygotowana w taki sposób, aby bez problemu mógł z niej skorzystać właściciel jednoosobowej działalności, a także większa firma, na przykład poszukująca pracowników. Jeśli chodzi o finanse, niemal nam się nie zdarza, abyśmy nie porozumieli się z potencjalnym reklamodawcą.

Po więcej szczegółów, zapraszamy na naszą stronę: https://ool24.pl/reklama-na-portalu/

Damian Pietruska

Podziel się