Pełne energii, tradycji i integracji. III Biesiada KGW w Wierzbiu
120 osób uczestniczyło w III Biesiadzie Kół Gospodyń Wiejskich Gminy Praszka, która tym razem odbyła się w sobotę 26 kwietnia w sali OSP Wierzbie. Koła Gospodyń Wiejskich to niezwykła wartość każdej miejscowości, co dobitnie pokazało to wydarzenie! Jeśli ktoś wciąż ma stereotypowe wyobrażenie o KGW jako grupie starszych pań w strojach ludowych, zajmujących się głównie … Czytaj dalej Pełne energii, tradycji i integracji. III Biesiada KGW w Wierzbiu
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element