Konstruktor

Kontakt: Justyna
693323919

Szczegóły ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy ASKLA poszukujemy pracowników na stanowisko:

Konstruktor

Wymagania:

Wykształcenie o profilu technicznym, preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, inżynieria produkcji, inżynieria materiałowa, mechatronika lub pokrewne,

Znajomość systemów CAD 2D oraz 3D, (znajomość środowiska Autodesk AutoCAD oraz Inventor będzie dodatkowym atutem),

Umiejętność czytania rysunku technicznego,

Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej,

Dokładność, sumienność, umiejętność współpracy w grupie, samodzielność, silna motywacja, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy,

Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Zakres obowiązków:

Projektowanie linii produkcyjnych, maszyn lub ich części,

Przygotowanie dokumentacji projektowej oraz technologicznej,

Przygotowywanie analiz założeń projektowych, a w szczególności:

Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych,

Projektowanie części i urządzeń,

· Wykonywanie wizualizacji przestrzennych,

Opracowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej,

Opracowywanie rysunków montażowych, technicznych jak i schematów do instrukcji obsługi,

Opracowywanie instrukcji (w tym obsługi) i dokumentacji serwisowej.

Oferujemy:

Rozwój zawodowy w firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości współpracującej z najlepszymi światowymi klientami,

Pracę zarówno przy krajowych jak i międzynarodowych projektach,

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,

Współpracę z wysokiej klasy specjalistami,

Pracę zarządzaną zgodnie z nowoczesnymi metodami projektowymi,

Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,

Ubezpieczenie grupowe.

Prosimy o umieszczanie w dokumentach zgłoszeniowych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych proc

To ogłoszenie zostało wyświetlone 151 razy.