Kierownik projektu

Kontakt: Justyna
693323919

Szczegóły ogłoszenia

W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa ASKLA poszukujemy pracowników na stanowisko:

WYMAGANIA:

Wykształcenie techniczne, preferowane w kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Automatyka i Robotyka lub pokrewne;
Doświadczenie w zarządzaniu projektami, min. 1 rok
Zdolności organizacyjne i interpersonalne;
Dyspozycyjność i wysoka kultura osobista;
Zaangażowanie, kreatywność i profesjonalizm w działaniu;
Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel;
Dobra znajomość języka angielskiego;
Umiejętność obsługi programu AutoCad, Inventor mile widziana

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Prowadzenie projektów przy wsparciu doświadczonych kierowników projektu;
Odpowiedzialność za jakość wykonywanych projektów pod względem technicznym oraz zgodności z aktualnymi przepisami;
Terminowość wykonania projektów;
Delegowanie zadań do odpowiednich zespołów zaangażowanych w projekt;
Współudział w procesie planowania projektu;
Doradztwo i wsparcie techniczne klientów;
Obsługa administracyjna projektów.
OFERUJEMY:

· Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

· Samodzielne stanowisko pracy;

· Miłą atmosferę w pracy;

To ogłoszenie zostało wyświetlone 253 razy.