• Home »
  • Informacje »
  • PIXELMEAL świętuje 15-lecie! Oleska agencja reklamy bazująca na wiedzy i zaufaniu

PIXELMEAL świętuje 15-lecie! Oleska agencja reklamy bazująca na wiedzy i zaufaniu

<strong>PIXELMEAL</strong> świętuje 15-lecie! Oleska agencja reklamy bazująca na wiedzy i zaufaniu

PIXELMEAL, czyli interaktywna agencja reklamy w Oleśnie, świętuje 15-lecie działalności! Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, stale dopasowuje się do dynamicznie zmieniających się trendów. Grupa specjalistów, którzy swoją relację z klientem opierają na obustronnym zaufaniu.

A skoro mowa o jubileuszu, warto zacząć od początku i przenieść się w czasie o piętnaście lat, dokładnie do 24 listopada 2008 roku.

– Było to nasze przeznaczenie! – entuzjastycznie wyjaśnia Dawid Marczewski, współzałożyciel i właściciel PIXELMEAL. – Z Grzegorzem Doleczekiem, moim przyjacielem i wspólnikiem, zaczynaliśmy przygodę w branży informatycznej. Pierwsze zlecenie przyszło od znajomego – ja zająłem się grafiką, a Grzegorz programowaniem. Potrzebowaliśmy nazwy, która by nas wyróżniała. “Pixel” pochodzi od grafiki, a “Meal”… cóż, Grzegorz zawsze miał słabość do dobrego jedzenia. Nasza marka szybko zyskała rozpoznawalność i stała się synonimem jakości w świadczeniu usług cyfrowych. Nasze skromne początki nie miały miejsca w garażu, co jest częstym stereotypem – start odbył się w zaciszu domowym. Gdy działalność zaczęła rosnąć, przenieśliśmy się do obecnego biura mieszczącego się w budynku Cechu Rzemiosł Różnych w Oleśnie, gdzie serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.

PIXELMEAL specjalizuje się w tworzeniu i obsłudze stron oraz sklepów internetowych. Zakres oferowanych usług jest jednak zdecydowanie szerszy. Agencja pomaga zbudować wizerunek firmy od podstaw, co wiąże się z wykreowaniem nazwy, wyborem domeny, stworzeniem spójnej i przemyślanej identyfikacji marki.

Tworzy projekty graficzne z myślą o jasnym komunikacie i użyteczności, co przyczynia się do zwiększenia zaufania i widoczności firmy na rynku. Dodatkowo, zapewnia pełne wsparcie techniczne – od hostingowych rozwiązań po niezbędne aktualizacje i rozbudowy istniejących stron. Przez ponad dekadę oleska agencja obsługiwała wiele firm i instytucji – nie tylko lokalnych jak Arkademia Tenisa, Mega Dent, między innymi znane marki odzieżowe: Naree oraz Elementy. PIXELMEAL współpracuje również z międzynarodowymi podmiotami, co ułatwia komunikacja w języku angielskim.

– Nasze usługi wyróżnia nie tylko profesjonalizm i głęboka wiedza specjalistyczna, ale także indywidualne podejście do każdego klienta, które opiera się na wzajemnym zaufaniu i dostępności. Jako firma, której nie cechuje anonimowość wielkich korporacji, budujemy z naszymi klientami trwałe, często wieloletnie relacje – przekonuje Wojciech Kochel. – W obliczu wyzwań, nasza załoga nigdy nie pozostawia partnerów biznesowych bez wsparcia. Dzięki współpracy z zaufanymi partnerami, możemy oferować rozwiązania kompleksowe. Zajmujemy się koordynacją całości prac, nawet tych, które wykonują nasi zewnętrzni współpracownicy. Dzięki temu klienci mogą przekazać nam całą gamę zadań, z pełnym przekonaniem, że zostaną one wykonane rzetelnie i efektywnie. Nasz model działania to kompleksowość, która przekłada się na realną wartość dla naszych klientów.

W przypadku tworzenia stron i sklepów internetowych, droga na skróty może prowadzić przez liczne zakręty, które ostatecznie mogą doprowadzić do kolizji.

– Początkowe oszczędności mogą wydawać się korzystne, ale często skutkują wyższymi wydatkami w dłuższej perspektywie – podkreśla Dawid Marczewski. – Można to porównać do konstrukcji budynku: jeżeli fundamenty są niewystarczająco solidne, cała struktura może zawieść. Naprawa lub wymiana wadliwych fundamentów bywa nie tylko kosztowna, ale i czasem wymaga całkowitego rozpoczęcia procesu od początku. Dlatego rekomendujemy precyzyjne planowanie oraz inwestowanie w wysoką jakość już na etapie początkowym, by zagwarantować niezawodne działanie strony na dłuższą metę. W dobie, gdzie prędkość działania i łatwość dostępu są kluczowe, nie można zaniedbać intuicyjnej obsługi, dostosowania na urządzenia mobilne, zgodności z regulacjami prawnymi oraz bezpieczeństwa danych. Od strony internetowej użytkownicy oczekują, że szybko i bez trudności odnajdą potrzebne informacje.

Jakie są plany na przyszłość oleskiej agencji?

– Pomysłów na rozwój nam nie brakuje. Naszym bezcennym atutem jest zgrany, fachowy zespół i tego nie możemy zmieniać. W tej branży należy cały czas nadążać za zmieniającymi się trendami i błyskawicznie postępującym rozwojem technologicznym, dlatego umysły mamy stale otwarte, tak żeby za kolejne piętnaście lat, móc spojrzeć na naszą historię z jeszcze większą satysfakcją.

PIXELMEAL mieści się w budynku Cechu Rzemiosł Różnych w Oleśnie, przy ulicy Wolności 8/10. Skontaktować się można także za pomocą strony internetowej oraz profilów w mediach społecznościowych: Facebook, Instagram.

Partnerzy PIXELMEAL

Damian Pietruska

*- Artykuł sponsorowany.

Podziel się